+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

ZyXEL USG20-VPN, VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB por

AB Kód: 1312995
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
6 653 Kč
5 498,04 Kč bez DPH
Záruka: 58 měsíců
VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Optional: Content Filtering, Antispam (licenses)
Popis produktu

VPN Firewall, 10× VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1× WAN, 1× SFP, 4× LAN/DMZ, 1× USB port, Optional: Content Filtering, Antispam (licenses)

Bezpečnější a spolehlivější VPN připojení Útočníci dnes díky rychlejším procesorům mají mnohem více možností prolomit VPN tunely. Tradiční šifrovací algoritmy používané ve VPN, jako např. Message Digest 5 (MD5) a Secure Hash Algorithm 1 (SHA-1), už nedokáží zajistit bezpečnost odchozí komunikace. VPN firewall ZyXEL podporuje pokročilejší algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) pro nejbezpečnější VPN připojení ve své třídě a pro maximální bezpečnost obchodní komunikace.

Neomezená firemní mobilita K provádění dynamických mobilních operací v prostředí, kde se k podnikové síti běžně připojují vlastní zařízení uživatelů (BYOD), nabízejí VPN firewally neomezenou mobilitu díky L2TP (Layer-2 Tunneling Protocol) VPN pro mobilní zařízení. VPN firewall podporuje L2TP VPN na celé řadě mobilních zařízení s operačními systémy iOS, Android a Windows.

ZyXEL One Network Abychom zákazníky ušetřili opakovaných úkonů spojených s instalací a správou sítě, vytvořili jsme aplikaci ZyXEL One Network, která zjednodušuje konfiguraci, řízení a řešení problémů, díky čemuž se zákazníci mohou věnovat svým pracovním prioritám.

ZyXEL One Network představuje snadno použitelný nástroj pro rychlé nastavení sítě. ZyXEL Smart Connect síťovým zařízením ZyXEL umožňuje, aby se vzájemně rozpoznala a věděla o sobě, a dále zjednodušuje údržbu sítě pomocí vzdálených funkcí na jedno kliknutí, jako je např. obnova nastavení z výroby a cyklování napájení. ZyXEL One Network představuje nový standard integrace sítě napříč celou řadou síťových produktů od switchů, Wi-Fi přístupových bodů až po brány.

Portál OneSecurity.com Vedle vydávání pravidelných aktualizací v reakci na nejnovější bezpečnostní hrozby a doporučení společnost ZyXEL provozuje portál s bezplatnými zdroji a know-how pro síťovou bezpečnost, který podnikům a IT oddělením pomáhá chránit své sítě a provoz před bezpečnostními hrozbami digitálního věku.

Díky zahrnutí služby OneSecurity.com do uživatelského rozhraní produktů řad ZyXEL USG a ZyWALL mají pracovníci IT rychle k dispozici informace o veškerých nových hrozbách a odpovědi na často kladené dotazy, a mohou tak promptně řešit případné problémy, lépe zabezpečit své sítě a snadno spravovat bezpečnostní produkty.

Charakteristiky Směrování,podpora VPN,podpora PAT,podpora pro SNAT,vyrovnávání zatížení,podpora VLAN,Syslog podpora,Stateful Packet Inspection (SPI),prevence útoku DoS,ALG podpora,vhodné ke správě,stohova­telný,Upozorně­ní na e-mail,IPv6 podpora,vysoká dostupnost,průs­vitnost,inovo­vatelný firmware,prevence útoku DDos,tunelová­ní,IPSec Virtual Private Network (VPN),Dead Peer Detection (DPD),IPSec NAT-Traversal (NAT-T),DHCP server,ovládání šířky pásma,DHCP relé,DHCP klient,funkce dual firmware images,značená síť VLAN,Generic Routing Encapsulation (GRE),automatické obnovení připojení VPN,podora jednotného přihlašování Single Sign-On (SSO),ZyXEL One Network (ZON),SmartConnect Technology,ochrana proti selhání

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
USG20-VPN-EU0101F
EAN:
4718937590865
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací