+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Hračky a modely

Seznam podkategorií

Zabavte své nejmenší a dopřejte si chvíli volna. V této kategorii naleznete kvalitně zpracované hračky pro malé i větší děti. Dále naučné hračky podporující kreativitu i interaktivní, elektronické či tradiční hračky. Na své si přijdou holky i kluci.

Lego

Nestárnoucí stavebnice pravidelně obsazuje první příčky v žebříčcích oblíbenosti. Kostky Lego podporují jemnou motoriku, podněcují kreativitu i logické myšlení.

Panenky

Oblíbenou holčičí hračkou jsou panenky. Řada malých dívek se ráda stará o miminko. Současné panenky – miminka se chovají jako skutečné. Mají hlad, pláčou a potřebují péči. Klasiku představují panenky Barbie.

Auta a autodráhy

Autíčka – další stálice mezi oblíbenými hračkami. Vybírejte z terénních vozů, formulí, hasičských aut, bagrů nebo traktorů. Auta doplňují autodráhy pro pořádání závodů. U dětí bodují jak klasické mechanické autodráhy, tak ty elektrické.

RC modely

Jde o hračky na dálkové ovládání v podobě dopravních prostředků – RC modelů aut, letadel, dronů i lodí. Populární jsou hlavně u chlapců, ale potěší i dívky a často také rodiče.

Koloběžky

Hodí se pro děti už od 3 let. Velké oblibě se těší zejména u odrostlejších i dospělých. Na výběr máte koloběžky odlehčené, skládací, klasické i elektrické.

Dětské zbraně

Přestřelky a bojové hry jsou oblíbené. K dostání je řada modelů zbraní i příslušenství, které potěší malé i velké děti. Díky pěnovým nábojům jsou dětské zbraně bezpečné.

Ostatní hračky

Zde naleznete další hračky jako dětské nářadí, které vypadá jako skutečné, dále pak kuchyňky pro malé kuchařky a kuchaře nebo interaktivní hračky.