+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

RC modely

Jde o hračky ovládané na dálku pomocí radiového signálu. RC modely mají realistickou podobu dopravních prostředků – aut, vrtulníků nebo třeba lodí. Pomáhají dětem rozvinout řidičské schopnosti a technické myšlení.

RC hračky si oblíbí všichni, kteří rádi závodí nebo zdolávají překážky. Populární jsou především u chlapců a dívek, ale vyhrají si s nimi také rodiče. RC modely představují originální a zároveň cenově dostupný dárek pro malé i velké.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité

RC modely

Typy RC modelů

RC auta

Nejširší kategorii RC modelů zastupují auta a jiná vozidla jako traktory, bagry nebo tanky. Každý závodník si zde přijde na své. Na výběr se nabízí jak auta vhodná pro rovné plochy, tak auta s vysokým podvozkem a koly. Ta projedou jakýkoliv terén a jsou takřka nezničitelná.

RC drony

Drony patří v posledních letech mezi nejoblíbenější RC modely. A to proto, že pomocí kamery můžete natáčet dechberoucí záběry z ptačí perspektivy. Oblíbené jsou ale i drony bez kamery, určené jen pro létání a zábavu. Ovládání dronu vyžaduje už nějaké schopnosti. Proto se hodí pro starší děti a dospělé.

RC letadla

Letadla a vrtulníky představují pro modeláře klasiku. Kdo někdy nechtěl pilotovat letadlo a ovládnout vzdušný prostor? Některé modely letadel si dokonce před prvním letem musíte nejprve složit. A to je teprve výzva!

RC lodě

S RC loděmi, čluny či ponorkami je brázdění vodní plochy opravdová radost. A je jedno zda jde o přehradu, rybník nebo vanu. Ty nejrychlejší stroje plují rychlostí až 60 km/h. Oblíbené jsou především díky snadnému ovládání. Loď na dálkové ovládání zvládne řídit každý.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz