+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Koloběžky

Ani pěšky, ani na kole. Tak znělo zadání úkolu ve známé pohádce. Přeneste se do pohádky i vy a užijte si volnost jízdy na koloběžce. Vyberte si skládací, klasickou s nafukovacími koly nebo elektrickou koloběžku. Zkrátka nepřijdou ani menší i větší děti.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité

Koloběžky

Koloběžka pro nejmenší

Výběr koloběžky pro dítě je podobný výběru bot. Respektujte velikost dítěte i jeho schopnosti. Příliš velkou koloběžku dítě nedokáže plně ovládat, zbytečně jej tak připravíte o radost. Pro ty, kteří ještě klasickou koloběžku nezvládnou, jsou tu koloběžky se třemi koly. Zajistí dostatečnou stabilitu a pozvolna učí správné koordinaci těla. 

Hurá do školy – na skládací koloběžce

Vybavte děti skládací koloběžkou a cesta městem bude zábava. Hudora City Big Wheel Air 205 umožní svému majiteli jízdu rychlou i bezpečnou. Složení je otázka chvilky a koloběžka může na další vyjížďku počkat třeba v šatně nebo ve skříni.

 

Koloběžka s nafukovacími koly

Hudora City Big Wheel je jako stvořená pro dlouhé výlety. Nafukovací kola se postarají o to, abyste ze sebe cestou nevytřásli duši na každé nerovnosti nebo kamínku. Kotoučové brzdy jsou sice mírně náročnější na údržbu, ale zato podají ten nejlepší výkon.

Elektrické koloběžky

Díky elektromotoru jsou koloběžky rychlejší a na jízdu nemusíte vydat tolik energie. Nečekejte však, že se jen povezete. Při výběru se soustřeďte na dojezd, typ kol, výkon motoru, hmotnost a maximální rychlost. I v této kategorii si můžete vybrat skládací model. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 rychle a snadno složíte.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz