+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Pokladní systémy

Seznam podkategorií

I když musíte mít EET, nemusíte si připadat jako E.T. Nabízené pokladní systémy zvládají komunikaci s Finanční správou na jedničku. Navíc je každý komponent od pokladny přes čtečku až po tiskárnu dělaný tak, aby vás podpořil v co nejhladším podnikání.

Čtečky čárových kódů, magnetických karet i RFID

Rychlejší markování a přehlednější sklad. Důvody, proč si čtečku pořídit. Nejprodávanější čtečky čárových kódů jsou značek Honeywell a Motorola. RFID snímač identifikuje pomocí elektromagnetických vln. Používá se pro správu zásob, sledování majetku i osob, prevence padělání atd.

Pokladny: dotykové displeje, počítače i pokladní zásuvky na jednom místě

Bankovky i mince v bezpečí pěkně pod zámkem. O to se postarají pokladní zásuvky s předním i horním otevíráním. Solidní kovové zásuvky něco vydrží. Z pokladních systémů nabízíme jak dotykové monitory, tak dotykové počítače.

Nejlepší pokladní tiskárny pro rychlý a snadný tisk

Tam, kde jede jedna účtenka za druhou, se hodí stolní termotiskárny. Oblibě se těší Thermal Transfer a Direct thermal. Stánkaři a jiní podnikatelé, kteří pracují v terénu, používají malé a lehké přenosné tiskárny. Tisk adres, kódů, štítků, jmenovek zvládají štítkovače.

Spotřební materiál: příslušenství pro inkoustové i jehličkové tiskárny, pro tiskárny štítků i karet

Žádná registrační pokladna se neobejde bez termokotoučků na tisknutí. Dále máme také fólie či plastové karty. V zásobě najdete i oblíbené doplňky Dymo či Brother.

Nabízíme také třeba mobilní terminály. A aby vám podnik běžel jak na drátkách, o to se postará příslušenství pokladních systémů.