+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zobrazit další značky Méně značek
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Projektory

Dokonale ukázat své představy a předat je publiku. Přesně to zvládnete s projektory a příslušenstvím. Stačí si jen dobře vybrat podle toho, k čemu projektor použijete. … číst dále

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 1844

Projektory

K jasnému obrazu pomohou lampy pro projektory

Může se stát, že kvalita promítaného obrazu už není taková jako byla při zakoupení nového projektoru. Příčinou může být opotřebovaná lampa. Že se blíží čas na výměnu, poznáte podle poklesu jasu a kontrastu. Řešení je jednoduché: stačí vybrat projektorovou lampu vhodnou pro konkrétní zařízení a promítaný obraz bude znovu dokonale jasný.

3D projektory pro zážitek jako z kina

Trojrozměrný obraz dodává pocit, že jsou předměty skutečné. S 3D projektory si promítnete i klasický 2D obraz. Pro sledování promítaného trojrozměrného obrazu budete potřebovat 3D brýle a samozřejmě video záznam podporující trojrozměrný obraz. Oblíbené jsou 3D projektory Acer a Optoma.

Hravé i naučné interaktivní tabule

Dodejte prezentaci šťávu a zvýrazněte všechno potřebné s interaktivním projektorem. Ten spolupracuje s elektronickým perem se zabudovaným snímačem pro psaní přímo na projekční plochu. Variantou je interaktivní tabule pro děti i dospělé, kde se dá pracovat s několika barvami a zapisovat klidně jen s pomocí prstu.

Vizualizér převede cokoliv do digitální podoby

Máte fotku, dopis, kresbu nebo jiný předmět a chcete jej dostat na obrazovku v digitální podobě? Přesně to umí vizualizéry. Takto připravený digitální obraz následně prezentujete na monitoru či plátně projektoru. Nejprodávanější vizualizéry jsou od značek Epson a Optoma.

Promítací plátno, držáky na projektory, prezentéry a další příslušenství

Pro pohodlné promítání se k projektoru nabízí promítací plátno a držák na projektor. Pohodlné přepínání prezentace zajistí prezentér. Přepravní brašna na projektor zaručí bezpečné přenášení. Kvalitního zvuku dosáhnete doplněním dalších reproduktorů.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz