+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Péče o domácnost

V této kategorii najdete zařízení, která vám usnadní život ve vaší domácnosti. Máme vše od vysavačů a žehliček přes parní čističe, čističky vzduchu a zvlhčovače až po ventilátory a klimatizace. Seznamte se s pomocníky, kteří vám zjednoduší péči o vlastní domov.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 89

Péče o domácnost

Vysavače – sáčkové, bezsáčkové, ruční

Nejen pro ty, kdo mají v rodině alergiky či astmatiky, je vysavač jeden z nejdůležitějších spotřebičů. Vyberte si sami, zda jsou pro vás těmi pravými vysavače sáčkové, nebo bezsáčkové. Na rychlý úklid, třeba rozsypané mouky, vezměte na pomoc ruční vysavač.

Nechcete, aby vás úklid okrádal o čas na rodinu? Pořiďte si robotický vysavač. Pracuje sám a spolehlivě. Xiaomi Roborock S6 Pure White za vás nejen vysaje koberce, ale i vytře podlahu. Díky aplikaci v telefonu ho navíc můžete ovládat na dálku.

Žehličky – napařovací, parní i suché

Klasické napařovací žehličky se hodí pro téměř všechny typy materiálů. Parní generátory zase díky vyššímu tlaku zvládnou práci rychleji a poradí si i se silnější tkaninou. Pro občasné žehlení můžete vyzkoušet suché žehličky.

LED osvětlení

Je úsporné, odolné a i při minimální spotřebě energie skvěle svítí. Neobsahuje rtuť a některé umí měnit barvu. Patří sem žárovky, zářivky, svítilny, ale také celé panely nebo velké reflektory.

Čističky vzduchu a zvhlčovače

Nechcete sdílet domácnost s viry, bakteriemi, plísněmi či prachem? Vezměte si na pomoc čističky vzduchu. Odstraní až 99 % nežádoucích částic. Jednotlivé typy se liší výkonem, druhem filtrace, i hlučností. Pokud chcete dýchat čistý vzduch i v noci a nenechat se obtěžovat hlukem, zaujme vás Winix ZERO.

Zvlhčovače zajistí optimální vlhkost vzduchu zejména v topné sezóně. Vypouštět mohou studenou i teplou páru, a ničit tak i bakterie.

Bojujete doma naopak s vysokou vlhkostí? Pak potřebujete odvlhčovač.

Pokud si léto nechcete kazit nepříjemným horkem a dusnem i u vás doma, přijde vhod klimatizace. Pro vyznavače zdravého životního stylu a ochránce přírody doporučujeme vyzkoušet parní čističe. Oblíbený Kärcher SC 5 EasyFix vyčistí rychle a bez zbytečné chemie koupelnu, kuchyň, okna i další povrchy.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz