+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zobrazit další značky Méně značek
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Hobby a zahrada

S kvalitním vybavením je práce, ať už doma nebo na zahradě, jedna radost. S pomocníky z naší nabídky dosáhnete skvělých výsledků, a to za minimum námahy a času.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 547

Hobby a zahrada

Vše pro zahradu

Se zušlechťováním zahrady vám pomůže moderní zahradní technika. O udržovaný trávník se starají sekačky prověřených výrobců Gardena, Bosch nebo Makita. Také pro údržbu křovin a zeleně je potřeba vhodné vybavení jako křovinořezy a nůžky na živý plot. Spoustu práce odvedou zavlažovače, díky nímž je zalévání zahrady hračkou.

Vybavení dílny

Čím kvalitnější nářadí, tím bezpečnější práce. S domácími opravami pomohou aku vrtačky a aku šroubováky. Při práci se dřevem oceníte výkonné pily značek DeWalt a Makita. Každý správný kutil má také základní nářadí jako klíče, kleště a klasické šroubováky.

LED osvětlení

Využijete pro osvětlení zahrady, okolí domu i dílny. Mezi výhody LED osvětlení patří nízká spotřeba elektrické energie a dlouhá životnost svítidel. LED venkovní osvětlení osvětlí příjezdové cesty, fasády domu i zahrady. LED pásky pro vnitřní i venkovní použití se uplatní na nelehce přístupných místech a všude tam, kde nejde umístit jiné svítidlo.

 

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz