+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Mobilní zařízení

Seznam podkategorií

Mobilní zařízení nás provází každý den – ať už při sobě nosíme mobilní telefon, tablet, chytré hodinky nebo čtečku e-knih. V této kategorii naleznete veškeré elektronické zboží od různých značek.

Mobilní telefony nejen pro volání

S mobily můžete volat, psát SMS zprávy, ale i fotit, být na internetu a využívat mnoho aplikací. Všechny moderní funkce se ukrývají v propracovaných dotykových mobilech s displeji různých velikostí. Pro uživatele hledající jednodušší přístroj na volání a posílání zpráv se hodí tlačítkové mobilní telefony. Výhodné tarify či pracovní a osobní mobil zkombinujete do jednoho přístroje u dual SIM mobilů. Pro bezproblémové využívání v práci a na cestách se hodí odolné mobilní telefony.

Chytré hodinky a náramky pro informace na ruce

Na chytrých hodinkách označovaných také jako smartwatch vidíte příchozí zprávy, přijímáte hovory, přehráváte hudbu a využíváte další aplikace. Většinou jsou propojené s mobilem pomocí Bluetooth, takže jimi rovnou můžete přijímat hovory nebo zprávy. Oblíbené jsou například Apple Watch s dotykovým displejem, vnitřní pamětí a několika senzory.

Zajímá vás, kolik za den ujdete kroků a jaké množství energie spálíte při tréninku? Vyberte si fitness náramky, díky nímž můžete sledovat své výkony. Pro sportovce jsou vhodné i propracované sporttestery zobrazující tepovou frekvenci, monitorování spánku a mnoho dalších dat pro přesnější nastavení tréninků.

Tablety pro práci a zábavu

Tablety jsou v podstatě malými počítači s dotykovou obrazovkou. Pracují se stejnými operačními systémy jako mobilní telefony. Na výběr máte z iPadů s iOS, tabletů s Androidem nebo tabletů s OS Windows. Připojíte se s nimi na internet, po vložení SIM karty můžete využívat i mobilní data. Některé modely jsou vybaveny foťákem. Do tabletů je možné nainstalovat množství aplikací a využívat je pro práci i zábavu.

Čtečka e-knih ukrývá mnoho příběhů v malém a lehkém těle

Rádi čtete, ale nechcete s sebou neustále nosit těžké knihy? Vyřešte to malou a skladnou čtečkou. Do vnitřní paměti si nahrajete i několik knižních titulů a na cestách můžete číst bez omezení. Čtečka se vejde do každé tašky. K nabíjení slouží malý adaptér do zásuvky.

Příslušenství pro pohodlnější využívání mobilních zařízení

K nabíjení poslouží buď klasická nabíječka nebo dokovací stanice. Protože mobilní zařízení potřebují pro své fungování dostatek energie, hodí se powerbanka. Držáky využijete pro focení selfie a odkládání například v autě. Pro snížení rizika poškození dotykového displeje je dobré pořídit fólie a ochranná skla. Celé zařízení ochráníte v pouzdru. O poslech hudby a přijímání hovorů v autě i kdekoliv jinde se postarají sluchátka a handsfree.