+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Šící stroje

Pokud to s šicím strojem umíte, ušijete oblečení pro celou rodinu. Originální a často i za zlomek ceny v obchodě. Že nejste Blanka Matragi? Naučte se na stroji alespoň základy, ušetříte. Vždyť za opravu oblečení u profesionálů zaplatíte až stovky korun.

Šící stroje

Jak vybrat?

Nákup šicího stroje neuspěchejte. Pamatujte, že kupujete pomocníka, který vám může sloužit i desítky let. Nejprve si odpovězte na tři základní otázky.

  • Co budete šít?
  • Z čeho budete šít?
  • Jak často budete šít?

Až poté se zaměřte na parametry jako materiál stroje, cena či typ chapače cívky. Přednost dejte ověřeným značkám, u kterých máte jistotu dostupnosti servisu, poradenství i náhradních dílů. Sázkou na jistotu, jakou představuje Singer, nic nezkazíte.

Šicí stroje pro začátečníky

K šití zasednete jen občas, tu opravíte rozbitý zip, jindy ušijete tričko. Váš stroj si tak musí poradit s tenkými, pružnými i středně silnými materiály. Důležitá je jednoduchost ovládání. Pozor si dejte i na materiál stroje a jeho váhu.

Šití jako hobby

Jste zkušená švadlena a nebojíte se pustit ani do složitějšího šití? Po šicím stroji chtějte velký výběr stehů, včetně těch dekorativních. Šijete košile? Automatické obšití knoflíkové dírky nesmí chybět. Nebuďte skromní a vyberte si stroj s volným ramenem –šití rukávů a nohavic půjde jako nic.

Kdo maže, ten šije!

Ať už koupíte jakýkoliv stroj, musíte jej čas od času pořádně vyčistit a promazat. A co když se poškodí nebo pokazí? Než se definitivně rozhodnete pro konkrétní šicí stroj, ujistěte se, že máte v okolí specializovaný servis, který vám v těchto případech pomůže. Není problém stroj poslat, ale spolehlivý servis na dosah ruky je často k nezaplacení. Pamatujte na Murphyho zákony.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz