+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Šící stroje

Pokud to s šicím strojem umíte, ušijete oblečení pro celou rodinu. Originální a často i za zlomek ceny v obchodě. Že nejste Blanka Matragi? Naučte se na stroji alespoň základy, ušetříte. Vždyť za opravu oblečení u profesionálů zaplatíte až stovky korun.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité

Šící stroje

Jak vybrat?

Nákup šicího stroje neuspěchejte. Pamatujte, že kupujete pomocníka, který vám může sloužit i desítky let. Nejprve si odpovězte na tři základní otázky.

  • Co budete šít?
  • Z čeho budete šít?
  • Jak často budete šít?

Až poté se zaměřte na parametry jako materiál stroje, cena či typ chapače cívky. Přednost dejte ověřeným značkám, u kterých máte jistotu dostupnosti servisu, poradenství i náhradních dílů. Sázkou na jistotu, jakou představuje Singer, nic nezkazíte.

Šicí stroje pro začátečníky

K šití zasednete jen občas, tu opravíte rozbitý zip, jindy ušijete tričko. Váš stroj si tak musí poradit s tenkými, pružnými i středně silnými materiály. Důležitá je jednoduchost ovládání. Pozor si dejte i na materiál stroje a jeho váhu.

Šití jako hobby

Jste zkušená švadlena a nebojíte se pustit ani do složitějšího šití? Po šicím stroji chtějte velký výběr stehů, včetně těch dekorativních. Šijete košile? Automatické obšití knoflíkové dírky nesmí chybět. Nebuďte skromní a vyberte si stroj s volným ramenem –šití rukávů a nohavic půjde jako nic.

Kdo maže, ten šije!

Ať už koupíte jakýkoliv stroj, musíte jej čas od času pořádně vyčistit a promazat. A co když se poškodí nebo pokazí? Než se definitivně rozhodnete pro konkrétní šicí stroj, ujistěte se, že máte v okolí specializovaný servis, který vám v těchto případech pomůže. Není problém stroj poslat, ale spolehlivý servis na dosah ruky je často k nezaplacení. Pamatujte na Murphyho zákony.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz