+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Herní konzole

Herní konzole mají ve světě zábavy už více než 30letou tradici. Díky nim zažijete dobrodružství s přáteli, rodinou či o samotě, a to přímo v pohodlí domova. Potřebujete jen konzoli, ovladač a propojení s televizí. Nekončící zábava může začít!

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1

Herní konzole

Hry se ovládají nejčastěji pomocí gamepadu, joysticku, volantu nebo pohyby vlastního těla. Kromě hraní her můžete prostřednictvím konzolí surfovat i po internetu, přehrávat hudbu nebo sledovat filmy.

Druhy konzolí

PlayStation

Nejprodávanější konzolí na světě je PlayStation od společnosti Sony. Nejnovější verze, výkonný PlayStation 4 Pro, nadchne i nejnáročnější hráče. Vyniká špičkovou grafikou, vysokým výkonem, perfektním ovládáním a neomezenými herními možnostmi. Na trhu je také verze PlayStation 4, PlayStation 3 a přenosná kapesní konzole PlayStation Vita.

Xbox

Hráči často vyhledávají i Xbox od Microsoft. V současnosti nejvýkonnější konzoli představuje Xbox ONE X, který potěší uživatelským komfortem a podporou hraní v nativním 4K rozlišení s HDR. Dostanete jej také v levnější, méně výkonnější, přesto však našlapané verzi Xbox ONE S. Ovladače využijete i při hraní na PC.

Ostatní konzole

Známým výrobcem konzolí je také společnost Nintendo. Oblíbeným produktem je například přenosné Nintendo 3DS nebo Nintendo Switch, které se dá po odpojení z dokovací stanice rovněž použít jako výkonná přenosná konzole na cesty. Sortiment doplňuje Wii U se speciálním ovladačem s druhou obrazovkou.

Na trhu najdete také levné herní konzole, které uspokojí zejména děti a nenáročné hráče.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací