+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Herní konzole

Herní konzole mají ve světě zábavy už více než 30letou tradici. Díky nim zažijete dobrodružství s přáteli, rodinou či o samotě, a to přímo v pohodlí domova. Potřebujete jen konzoli, ovladač a propojení s televizí. Nekončící zábava může začít!

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité

Herní konzole

Hry se ovládají nejčastěji pomocí gamepadu, joysticku, volantu nebo pohyby vlastního těla. Kromě hraní her můžete prostřednictvím konzolí surfovat i po internetu, přehrávat hudbu nebo sledovat filmy.

Druhy konzolí

PlayStation

Nejprodávanější konzolí na světě je PlayStation od společnosti Sony. Nejnovější verze, výkonný PlayStation 4 Pro, nadchne i nejnáročnější hráče. Vyniká špičkovou grafikou, vysokým výkonem, perfektním ovládáním a neomezenými herními možnostmi. Na trhu je také verze PlayStation 4, PlayStation 3 a přenosná kapesní konzole PlayStation Vita.

Xbox

Hráči často vyhledávají i Xbox od Microsoft. V současnosti nejvýkonnější konzoli představuje Xbox ONE X, který potěší uživatelským komfortem a podporou hraní v nativním 4K rozlišení s HDR. Dostanete jej také v levnější, méně výkonnější, přesto však našlapané verzi Xbox ONE S. Ovladače využijete i při hraní na PC.

Ostatní konzole

Známým výrobcem konzolí je také společnost Nintendo. Oblíbeným produktem je například přenosné Nintendo 3DS nebo Nintendo Switch, které se dá po odpojení z dokovací stanice rovněž použít jako výkonná přenosná konzole na cesty. Sortiment doplňuje Wii U se speciálním ovladačem s druhou obrazovkou.

Na trhu najdete také levné herní konzole, které uspokojí zejména děti a nenáročné hráče.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz