+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zobrazit další značky Méně značek
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Ostatní elektronika

V této kategorii naleznete elektroniku vhodnou pro každou domácnost. Ať už se jedná o zásuvky a prodlužovačky, kterých není nikdy dost, chytré meteostanice pro přesnou předpověď počasí nebo třeba dětské chůvičky, které přijdou vhod, máte-li malé dítě.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 399

Ostatní elektronika

Meteorologické stanice pro předpověď počasí

Chcete mít vždy aktuální informace o teplotě, tlaku a vlhkosti doma i venku? S multifunkčními meteostanicemi už vás venkovní počasí ani domácí klima nepřekvapí. Nabízíme meteostanice pro domácnosti i profesionální použití. Pro náročnější uživatele máme poloprofesionální a profesionální meteostanice špičkové kvality vybavené mnoha funkcemi, jako Wi-Fi připojením pro přenos naměřených hodnot do telefonu a PC.

K nejoblíbenějším produktům patří například TFA 35.1140.01 Spring Breeze meteostanice

Dětské chůvičky pro kontrolu dětí

Pořiďte si profesionální dětské chůvičky a mějte své miminko pořád pod kontrolou. Jde o druh vysílačky, která přenáší zvuk a v některých případech i video dítěte. Máte tak vždy přehled, zda spinká, nebo je vzhůru a něco potřebuje. Dražší modely jsou vybaveny funkcemi jako senzor teploty, noční vidění nebo propojení s mobilním telefonem.

Nejprodávanější chůvičkou, která vám zajistí klid a jistotu, je Philips Avent SCD711/26 DECT-Babyphone.

Zabezpečovací systémy nejen pro ochranu domácnosti

Bezpečná chytrá domácnost je trendem moderní doby. Současné zabezpečovací systémy totiž ochrání vás a váš majetek – i když spíte nebo jste zrovna mimo dům.

O zabezpečení domova se postarají bezpečnostní kamery, alarmy či senzory pohybu. Upozorní vás na sebemenší pohyb. Detektory kouře včas odhalí začínající oheň. Dveřní a okenní senzory varují při vniknutí nežádoucí osoby do objektu, ale také v případě, kdy se malé dítě vyskytuje v nebezpečné blízkosti dveří nebo oken. Pro větší domy či vícepatrové budovy poslouží interkom pro vzdálenou komunikaci mezi osobami mimo stejnou místnost.

Oblíbeným produktem je třeba EVOLVEO bezdrátová venkovní siréna pro Alarmex/Sonix s tamper ochranou.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací