+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Cena
Značka:
Zobrazit další značky Méně značek
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Ostatní elektronika

V této kategorii naleznete elektroniku vhodnou pro každou domácnost. Ať už se jedná o zásuvky a prodlužovačky, kterých není nikdy dost, chytré meteostanice pro přesnou předpověď počasí nebo třeba dětské chůvičky, které přijdou vhod, máte-li malé dítě.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 273

Ostatní elektronika

Meteorologické stanice pro předpověď počasí

Chcete mít vždy aktuální informace o teplotě, tlaku a vlhkosti doma i venku? S multifunkčními meteostanicemi už vás venkovní počasí ani domácí klima nepřekvapí. Nabízíme meteostanice pro domácnosti i profesionální použití. Pro náročnější uživatele máme poloprofesionální a profesionální meteostanice špičkové kvality vybavené mnoha funkcemi, jako Wi-Fi připojením pro přenos naměřených hodnot do telefonu a PC.

K nejoblíbenějším produktům patří například TFA 35.1140.01 Spring Breeze meteostanice

Dětské chůvičky pro kontrolu dětí

Pořiďte si profesionální dětské chůvičky a mějte své miminko pořád pod kontrolou. Jde o druh vysílačky, která přenáší zvuk a v některých případech i video dítěte. Máte tak vždy přehled, zda spinká, nebo je vzhůru a něco potřebuje. Dražší modely jsou vybaveny funkcemi jako senzor teploty, noční vidění nebo propojení s mobilním telefonem.

Nejprodávanější chůvičkou, která vám zajistí klid a jistotu, je Philips Avent SCD711/26 DECT-Babyphone.

Zabezpečovací systémy nejen pro ochranu domácnosti

Bezpečná chytrá domácnost je trendem moderní doby. Současné zabezpečovací systémy totiž ochrání vás a váš majetek – i když spíte nebo jste zrovna mimo dům.

O zabezpečení domova se postarají bezpečnostní kamery, alarmy či senzory pohybu. Upozorní vás na sebemenší pohyb. Detektory kouře včas odhalí začínající oheň. Dveřní a okenní senzory varují při vniknutí nežádoucí osoby do objektu, ale také v případě, kdy se malé dítě vyskytuje v nebezpečné blízkosti dveří nebo oken. Pro větší domy či vícepatrové budovy poslouží interkom pro vzdálenou komunikaci mezi osobami mimo stejnou místnost.

Oblíbeným produktem je třeba HIKVISION DS-KIS703-P.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz