+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Zahradní technika

Ať jste kutil, nebo zahrádkář, v naší hobby nabídce najdete vše potřebné. Prohlédněte si pomocníky, kteří vám poslouží při velkých projektech i menších pracech.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 86

Zahradní technika

Sekačky

Základní vybavení pro každou zahradu. Při výběru berte v potaz typ zahrady a náročnost terénu i zeleně, kterou chcete posekat. Strunové sekačky pomohou vysekat měkkou trávu v hůře dostupných koutech zahrady. Elektrické či benzínové sekačky s pojezdy jsou vhodné pro větší rovné plochy. Milovníky moderních technologií zaujmou robotické sekačky Gardena SILENO.

Křovinořezy

Se vzrostlým plevelem a špatně přístupným terénem si poradí křovinořezy. Vybírejte je podle výkonu, hmotnosti a velikosti sekací hlavy. Zkusit můžete elektrický křovinořez Makita DUR181RF nebo aku křovinořez Black & Decker STC1820PC.

Čerpadla

Zalévání zahrady může být téměř bez práce. S využitím dešťové vody vám pomohou zahradní čerpadla. Vodu i z té nejhlubší studny dodá během pár minut ponorné čerpadlo Makita PF1110.

Vysokotlaké čističe

Práce hotová, ale co se špínou, která zůstala? Kupte si vysokotlaký čistič Nilfisk C 110.7-5 X-tra a vyžeňte nečistotu ze zahrady, dílny i domu. Auto, zahradní nábytek i fasáda se budou lesknout během chvilky.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz