+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Kamery

Zachycují pohyblivý obraz a synchronní zvuk. Většina digitálních kamer má dnes dokonale ostrý a detailní obraz. Je to díky technologiím jako HD, Full HD nebo 4K kvalita.
V nabídce naleznete kamery pro zachycení neopakovatelných okamžiků, speciální outdoorové kamery pro milovníky adrenalinu, bezpečnostní či špionážní kamery, kamery do automobilu, termokamery.

 

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 6

Kamery

Outdoorové kamery, jinak také akční nebo sportovní kamery

Surfování na Kanárech, expedice v Nepálu, paragliding v Beskydech. S outdoor kamerou pořídíte videa z potápění i oblíbeného adrenalinového sportu. Jsou jako dělané pro akční zážitky. Mají širší úhel záběru a větší odolnost než klasické kamery. Pády, extrémní počasí, vlhkost... Tyto kamery jsou většinou odolné proti nárazům i prachu. Odolnost vůči vodě zpravidla stačí pro šnorchlování nebo pro vodáky. Pro přístrojové potápění se na kameru nasazuje vodotěsné pouzdro, které chrání i před tlakem.

 

Skryté kamery

V naší nabídce máme kamery pro bezpečnostní použití, které pořizují záznamy v průmyslových i rodinných objektech. Nebo také skryté kamery fungující jako fotopasti.

Termokamery

Propojují funkce kamery a měřícího přístroje. Umožňují pořizovat infračervené snímky sledovaného objektu. Termokamera funguje na principu bezdotykového měření teploty.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz