+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Příslušenství k foto a video

Fotografie a videa zachycují neopakovatelné momenty našeho života. Abyste mohli tyto jedinečné okamžiky zaznamenat v co nejlepší kvalitě, potřebujete kromě samotného přístroje i kvalitní příslušenství.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 34

Příslušenství k foto a video

Brašny na fotoaparáty

Na každé fotografické i natáčecí výpravě si musíte být jisti, že je výbava v bezpečí. To zajistí brašny s kvalitním polstrováním. Jsou z materiálů, které odolají vlivům počasí i mechanickému poškození.

Baterie, akumulátory

Chystáte se zvěčnit záběr, ale přístroj zahlásí „baterie vybita“. Abyste tomu předešli, mějte vždy při sobě náhradní baterii. Když se vám uprostřed výletu přístroj vybije, jednoduše do něj vložíte záložní nabitou baterii. Žádný záběr vám tak neunikne. V nabídce máme jak originální, tak neoriginální nabíjecí baterie. Těm se někdy říká alternativní.

Stativy

Pokud chcete snímky ostré jako břitva, neobejdete se bez stativu. Ten se postará o stabilitu obrazu v situacích, kdy není možné obraz udržet tzv. v ruce. Stativ oceníte také, když se do záběru potřebuje vejít celá rodina.

Blesky a světla

Externí přídavné blesky a světla využijete v případech, kdy nemáte pro fotografování či natáčení optimální světelné podmínky a vestavěný blesk na kvalitní snímek nestačí. Videosvětlo či externí blesk výrazně rozšíří možnosti fotoaparátu, případně kamery.

Gripy

Gripy, nebo-li držáky, se upevňují na spodní stranu přístroje a zajišťují lepší úchop a bezpečnou manipulaci se zařízením. Rozlišujeme dva typy gripů: ergonomické a bateriové gripy. Ergonomický grip zabezpečuje pohodlnější úchop při natáčení či fotografování. Bateriový grip navíc rozšiřuje přístroj o baterii a tím zvyšuje i jeho výdrž.

Mezi další příslušenství fotografů patří také mikrofony, dálkové ovládání nebo nabíječky.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz