+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Ostatní domácí přístroje

V této kategorii najdete praktická zařízení, která vám usnadní chod domácnosti. Jedná se především o odvlhčovače vzduchu, meteostanice, nástěnné hodiny a svítilny.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 5

Ostatní domácí přístroje

Meteostanice, teploměry

Potřebujete aktuální informace o teplotě, tlaku i vlhkosti doma i venku? S meteorologickou stanicí vás rozmary počasí nezaskočí. Nabízíme i vlhkoměry, teploměry nebo čidla.

Odvlhčovače vzduchu

Pokud vás trápí nadměrná nebo nedostatečná vlhkost, vyřeší to odvlhčovač. Přispívá ke zdravému prostředí tím, že zabraňuje vzniku nebezpečných plísní a bakterií. V domácnosti udržuje optimální vlhkost vzduchu, která se má pohybovat mezi 40 až 60 %.

Nástěnné hodiny

Hlídají čas a zároveň představují designový doplněk bydlení či pracovišť. Na výběr máte jak klasické analogové hodiny, tak moderní digitální hodiny.

Svítilny

S kvalitní svítilnou vás tma nezaskočí. Ať už potřebujete nasvítit celou místnost nebo jen pracovní plochu, u nás si vyberete. V nabídce máme jak skladné kapesní svítilny, tak lampy, LED žárovky a také stropní a závěsná světla.

Šicí stroje

Ušít šaty, sukni nebo závěsy? Se stroji Singer, Delonghi či Brother to bude hračka. Ten pravý šicí stroj u nás najdou začátečnice i zkušené švadlenky.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz