+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

CCTV

Kamerové systémy CCTV dohlédnou kamkoli. Ochrání jak rodinný, tak firemní majetek. Využijete je i v případě, že potřebujete střežit pracoviště jako benzínové pumpy, diskotéky či parkoviště. V nabídce najdete síťové IP kamery pro detailní dozor i analogové kamery pro přehledové sledování.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 158

CCTV

Všichni se chceme cítit co nejbezpečněji. K tomu nám pomáhají vyspělá zařízení jako alarmy, senzory kouře, dětské chůvičky či bezpečnostní kamery. Všechny tyto přístroje se stávají součástí tzv. chytré domácnosti.

Právě bezpečnostní kamery přispívají k lepšímu zabezpečení majetku, ať doma nebo ve firmě. Kamery zachycují obraz, případně i zvuk. Máte tak neustálý přehled o tom, co se kde děje. Natočené záběry se ukládají na záznamová zařízení. Můžete je sledovat na mobilu, PC či televizi online, a to v reálném čase nebo zpětně.

Typy kamer podle přenosu obrazu

Aby bezpečnostní kamerový systém splnil, co od něj očekáváte, je dobré nepodcenit výběr vhodné technologie. Volit můžete ze dvou typů kamer – analogových a IP kamer.

IP kamery

Poskytují vysoké rozlišení obrazu, a proto se uplatní tam, kde je potřeba sledovat detaily – v obchodních centrech, na letištích, v dopravě. Pro přenos obrazu využívají počítačovou síť.

Kvůli vysoké kvalitě pořizovaných záznamů mají IP kamery větší náročnost na množství ukládaných dat. Protože poskytují vyšší výkon, jsou na pořízení o něco dražší než analogové kamery. Neznamená to ale, že zabezpečení celého objektu pomocí IP kamer musí být finančně náročnější. IP systém totiž dokáže prostor ochránit pomocí menšího počtu kamer než systém analogový.

Mezi oblíbené typy patří D-LINK IP-Kamera a Dahua IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2.

Analogové kamery

Analogy jsou vhodné pro tzv. přehledové sledování. Záznam z kamer je prostorově široký, ale obraz neposkytuje tolik detailů jako při snímání pomocí IP kamer. Pro přenos obrazu tyto kamery využívají analogový videosignál.

Oproti IP kamerám mívají ty analogové vyšší citlivost na světlo, což zajišťuje kvalitnější obraz při horších světelných podmínkách. Proto je nejlépe použijete tam, kde jsou horší světelné podmínky a není kladen důraz na přesné detaily obrazu. I z toho důvodu mají příznivější pořizovací cenu než IP systémy.

Nedejte zlodějům šanci. Zvyšte zabezpečení svého majetku pomocí analogové či IP kamery.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz