+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Fotoaparáty

Co si před nákupem nového fotoaparátu promyslet – chcete lehký a skladný foťák, kterým snadno a rychle zvěčníte momentky? Specializujete se na určitý typ focení jako třeba makro? Nebo to s focením myslíte opravdu vážně? Číst další ...

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 7

Fotoaparáty

Kompaktní fotoaparáty

Mají pevně zabudovaný objektiv. Využijete je zejména na občasné focení – rodinné oslavy, dovolené, momentky... Kompakty jsou snadné na údržbu. Dostanete je v mnoha barevných provedeních.

Ultrazoom

Typ kompaktu s velkým rozsahem zoomu. Jeho předností je schopnost přiblížit i dost vzdálené objekty. Má kvalitní makro. Stále se ale řadí mezi univerzální přístroje pro laiky.

Kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy (bezzrcadlovky)

Kombinují snadnost obsluhy kompaktů s možností výměny objektivu, jsou tak určeny již trochu zkušenějším fotografům. V menu najdete řadu funkcí a možností nastavení. Větší snímač zajistí kvalitnější fotografii. Ve srovnání se zrcadlovkami jsou lehčí a často nabízejí tzv. inteligentní nastavení, tedy optimální nastavení režimů a efektů.

Zrcadlovky

Zrcadlovky disponují kvalitními snímači, výměnnými objektivy s nejrůznější specializací (např. teleobjektiv, makro-objektiv) a velmi komplexní možností nastavení. Jejich obsluha i údržba vyžadují určitou míru znalostí a zkušeností, hodí se proto pro profesionální fotografy a zkušené amatéry.

Instantní fotoaparáty, tzv. instaxy

Vycházejí z dříve oblíbené značky Polaroid. Dovedou snímek vytisknout hned po vyfocení. Mnohé z nich jej také uloží na paměťovou kartu, stejně jako klasický digitální fotoaparát.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz