+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)
Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz

Svítilny

Doma, na chalupě, ve stanu, v přírodě i ve městě, s našimi svítilnami se tmy bát nemusíte.

Těžký výběr? Hodně produktů?

Zaškrtněte ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3

Svítilny

Lampy na pracovní stůl i noční stolek

Osvětlí chodbu i vchodové dveře. Prosvítí skříň i komoru. Při výběru dejte přednost těm, které napodobují sluneční svit, přirozené světlo zlepšuje náladu.

Vyzkoušejte oblíbenou lampičku Beurer TL 41. Její UV filtr vás ochrání před nežádoucím zářením. Potěší i univerzální použití – postavíte ji na stůl, pověsíte na zeď.

Kapesní svítilny

Vyrážíte pod stan? Na lov? Nebo se, s trochou nadsázky, chystáte na výpravu do sklepa? Tak jako tak byste měli mít po ruce kvalitní baterku. Při výběru si všímejte dosvitu, výdrže svícení a způsobu napájení. Tzv. EDC (Everyday Carry) baterka potěší nízkou hmotností. Při kempování nebo turistice oceníte její odolnost. 

Závěsná svítidla

Jsou dominantou každého pokoje. Decentně osvětlí obývák, jídelnu i ložnici. Při výběru se nejprve zamyslete nad rozložením pokoje a doplňky v něm. Bude lustr vhodnou ozdobou, nebo by s designem pokoje neladil? Pozor také na velikost, v pokoji s vysokým stropem se malý lustr ztratí. Velký lustr v malém pokoji zase hrozí úrazem hlavy.

Pokud vybíráte lustr nad jídelní stůl, pomůže vám jednoduché pravidlo. Šířka lustru by měla být přesnou polovinou šířky jídelního stolu.

Těžký výběr?
Valerie Lonerová vám s výběrem ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz