+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

OEM AVG Anti-Virus (12 měs.) (avc.1oem.4.0.12)

AB Kód: 493763
OEM AVG Anti-Virus (12 měs.) (avc.1oem.4.0.12)
Zboží se již neprodává (Zobrazit dostupnost)
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců (IČO: 6 měsíců)
Popis produktu
Roční OEM licence AVG Antivirus.

Oceněná ochrana proti virům – její součástí jsou nyní nové funkce pro ochranu osobních údajů, které zajistí, že vaše údaje budou v bezpečí.

Více zde: http://www.avg.com/…uy-antivirus

Odhalování a blokování virů, hrozeb a malwaru. Vynikající a snadno použitelná ochrana nezbytná pro každého Naší snahou je zastavit viry ještě před tím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou.

Získáte: AntiVirus, AntiMalware (Rezidentní štít AVG), AVG Anti-Rootkit, Kontrolu pošty AVG, technologii AVG Protective Cloud Technology, AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner® Surf-Shield, ochranu sociálních sítí AVG

Bezplatná ochrana pro mobilní zařízení jako bonus Základní ochrana pro zařízení se systémem Android Většina z nás si už vůbec nedokáže představit, že by se museli obejít bez mobilních zařízení. Používáme-li je ale k podobným účelům jako počítače, je nezbytně nutné, abychom je také podobným způsobem chránili. Zakoupíte-li si jakoukoli úroveň ochrany počítače, získáte zdarma i ochranu pro své mobilní zařízení.

Získáte: AVG Mobilation™ Antivirus Free for Android™

Blokování nebezpečných odkazů a souborů Pokročilá ochrana, která umožňuje bezpečné sdílení souborů Někdy je příjemné obdržet něco nečekaného. Může to ale být i nepříjemné překvapení. Soubory jsou kontrolovány před stažením a sdílením i při online komunikaci, aby byla

zajištěna jejich bezpečnost

Co získáte: AVG Online Shield™

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Nezanechá žádné známky po vašich odstraněných souborech Chcete opravdu trvale odstranit soukromé údaje? Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Nástroj File Shredder je pro vás ten pravý.

K dispozici vám bude: File Shredder

Pomáhá zajistit, že soukromé soubory zůstanou v bezpečí Zajistěte si vyšší ochranu osobních údajů pomocí šifrování a ukládání souborů Tato další vrstva zabezpečení vám zajistí ochranu osobních údajů před zvědavými pohledy a větší pocit bezpečí.

K dispozici vám bude: Datový Sejf

Ochrana před sledováním a krádeží dat Základní nástroje, díky kterým budete mít přehled o svém připojení k internetu Vaše soukromí je důležité. Ať už se jedná o vaši identitu nebo o to, kdo sleduje informace o vás a jak s nimi nakládá – v obou případech máme vše pod kontrolou.

K dispozici vám bude: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection™, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
avc.1oem.4.0.12
AB kód:
493763
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací