Multi Mode SFP LC Optical Transceiver Modul (SFPSXMM)


kód produktu: V930834
 
 
 
 
 
 
 
Multi Mode SFP LC Optical Transceiver Modul (SFPSXMM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 671   
DPH 21%
Cena s DPH 2 022   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

StarTech.com 

KódV930834
Part No.SFPSXMM
Záruka24 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Multi Mode SFP (Mini GBIC) LC Optical Transceiver Modul nabízí nákladově efektivní způsob, jak zvýšit výkon a propojení vašich zařízení optické síťe.
Modul přináší pohodlí a škálovatelnost. Optický transceiver umožňuje instalaci multimode LC modul do kompatibilního přístroje bez přerušení síťového provozu nebo vyžadující restart zařízení.

Technické údaje
Typ zařízení: Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Provedení: Modul plug-in
Technologie konektivity: Kabelové
Typ kabeláže: 1000Base-SX
Protokol datového spojení: Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat: 1 Gbps
Optická vlnová délka: 850 nm
Max. přenosová vzdálenost: 550 m
Charakteristiky: Plně duplexní schopnost
Vyhovující standardům: IEEE 802.3z
Rozhraní: 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kompatibilní sloty: 1 x SFP (mini-GBIC)
Odpovídající standardům: CSA, UL, TUV, FCC, RoHS

Rozměry a hmotnost
Šířka: 1.3 cm
Hloubka: 5.5 cm
Výška: 0.9 cm
Váha: 18 g

Provozní podmínky
Min provozní teplota: 0 °C
Maximální provozní teplota: 70 °C
Provozní rozsah vlhkosti: 5 - 95%


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.