Dell - Síťový Transceiver SFP1000BASE-LX 1310nm, Wavelength 10km Reach (407-10934)


kód produktu: V0919984
 
 
 
 
 
 
 
Dell - Síťový Transceiver SFP1000BASE-LX 1310nm, Wavelength 10km Reach (407-10934)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 10 161   
DPH 21%
Cena s DPH 12 295   
HOMECREDIT
Dostupnost
Na objednávku
 
Expedujeme

Kontaktujte obchodníka

 
Objednat
Výrobce

DELL 

KódV0919984
Part No.407-10934
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Dell - NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX 1310nm, Wavelength 10km Reach

Popis výrobku Dell - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps
Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim
Provedení Modul plug-in
Typ kabeláže 1000Base-LX
Prenosová rychlost dat 1 Gbps
Optická vlnová délka 1310 nm
Protokol datového spojení Gigabit Ethernet
Max. prenosová vzdálenost 10 km
Navrženo pro Force10; Force10 ExaScale E-Series; Force10 S-Series; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008; PowerConnect 8132, 8164; PowerEdge M1000E


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.