+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Belkin iPhone SE pouzdro Air Protect, průhledné růžové

AB Kód: 1325187
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
468 Kč
387 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Belkin iPhone SE pouzdro Air Protect poskytuje Vašemu iPhonu kompletní ochranu. Je odolného proti poškrábání a nárazům, přesto hladké, tenké a prakticky neviditelné.
Popis produktu

NEVIDITELNÁ OCHRANA Belkin iPhone SE pouzdro Air Protect poskytuje Vašemu iPhonu kompletní ochranu. Je odolného proti poškrábání a nárazům, přesto hladké, tenké a prakticky neviditelné. Flexibilní, vyztužený TPU materiál pohlcuje a rozptyluje náraz z dopadu. Vysoce odolné proti oděru a odolné proti UV záření, takže zůstane jasné a nedojde k jeho vyblednutí. S hladkým povrchem, průhledné a odborně barevně sladěné s Vaší variantou iPhone SE. Toto přesně padnoucí pouzdro chrání Váš iPhone SE, zároveň ale uchovává jeho perfektní vzhled.

o Zesílená ShockWave technologie pro absorpci nárazů o Odolné proti poškrábání o Odolnost proti ultrafialovému záření brání ztrátě barvy o Hladký tvar a povrch podobný povrchu iPhonu o Robustní a lehký pro neviditelnou ochranu o Plný přístup do všech portů a reproduktorů o Flexibilní pro snadno odnímatelné pouzdro o Navrženo pro snadné připojení nabíječek, kabelů, ochran dispeje a doků

KOMPATIBILITA iPhone SE

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
F8W716btC03
EAN:
745883718023
AB kód:
1325187
Základní vlastnosti
Hmotnost
2.70 kg
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací