+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Zebra SW CardStudio Professional

AB Kód: 266774
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
21 437 Kč
17 715,54 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Cardpress je jednoduché a výkonné softwarové řešení pro návrh na tisk plastových karet. Spojuje výhody běžného SW pro potisk karet a velkých zakázkových aplikací. Z hlediska funkcí je rozdělen do tří verzí: 1- CardPress Lite Velmi…
Popis produktu
Cardpress je jednoduché a výkonné softwarové řešení pro návrh na tisk plastových karet. Spojuje výhody běžného SW pro potisk karet a velkých zakázkových aplikací. Z hlediska funkcí je rozdělen do tří verzí:

1– CardPress Lite Velmi jednoduchá aplikace pro navržení karty a její vytisknutí. Umožňuje ukládání Vašich návrhů, generování čárových kódů a číselných řad.

2– CardPress Standard nabízí možnost importu textových databázových souborů (txt a csv), velmi užitečný vektorový grafický editor, podporu digitálních fotoaparátů, kamer a scannerů. Kódování magnetických karet. K dispozici jsou přídavné fotografické moduly Foto a Foto Pro, které výrazně urychlí a zjednoduší práci při výdeji karet s fotografií.

3– Cardpress Professional je vyšší verze plně kompatibilní se všemi typy databází přes rozhraní ADO. ADO je na rozdíl od zastaralého ODBC výkonnější a zajišťuje efektivnější práci s externími databázemi. Verze Professional disponuje všemi možnostmi předchozí verze a navíc je k dispozici podpora biometrických prvků a práce s čipovými kartami.

4– Cardpress Enterprise sériově dodávaný SW mnohdy nedokáže splnit nároky velkých Organizací, Univerzit nebo státních institucí. Cardpress Enterprise je řešení založené na platformě Cardpress Professional. Veškeré funkce jsou ale navrženy dle definice zákazníka. Přímé přistupování k rozsáhlým databázím (i bez ADO), dálková správa, Card management, ergonomické grafické rozhraní definovatelné uživatelem a další možnosti maximální customizace činí z Cardpress Enterprise řešení pro nejnáročnější aplikace. Cardpress Enterprise může být integrován do již stávajících personálních systémů pro pořizování osobních údajů (foto, podpis,……) nebo pro dávkový či kusový výdej průkazů z již existujících záznamů v jakékoli databázi. Naši programátoři jsou připraveni řešit veškeré otázky úprav a integrace
Základní parametry
Kód výrobce:
P1031775-001
EAN:
5711045342448
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací