+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Xiaomi Mi Air Purifier 2S

AB Kód: 1450145
-21 %
Doprava zdarma
Akce

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Skladem 3 ks
Doprava zdarma
zítra 8. 3. na prodejně
úterý 9. 3. u vás
(Detaily o dostupnosti)
4 990 Kč
Sleva 21 %
3 990 Kč
3 297 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Čistička vzduchu, wifi, prostor o rozměrech 21 až 32 m2, rychlost dodávky vzduchu 310 m3 / h, ...
Popis produktu
  • Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S je výborným pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí aktivně starat o své zdraví a také i pro ty co musí, třeba alergici. Zachytává různé prachy, pachy, mikro částečky a váš vzduch v domě či bytě bude jiný – čistý. Spánek najednou bude klidnější a celkově vašemu tělu pročištěný vzduch prospěje. Vývojáři také mysleli na to, aby čistička citlivě zapadla do vašeho interiéru. O to se postará čistý design a kvalitní materiálové zpracování.

  • Do všech směrů

360° cylindrický filtr nasává vzduch ze všech směrů mnohem efektivněji než konkurenční přístroje. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr od japonského výrobce Toray zachycuje částice až 0,3µm malé a dle zdravotní certifikace zachytí až 99,3% PM2.5 částic. To znamená i třeba pyl v jarním období, nebo i větší částice jako pavučiny, vlasy, chomáče prachu apod. Aktivní kokosovo-karbonová složka filtru odstraňuje formaldehyd, různé nepříjemné pachy a ostatní škodlivé substance. Výměna filtru je velmi jednoduchá a budete automaticky upozornění aplikací, kdy je to zapotřebí.

  • Proč zrovna Xiaomi Mi Air Purifier 2S?

Ať už doma, venku, nebo v práci, jsme dennodenně vystavováni různým prachům, poletujícím částicím a pylům. Proto je dobré své dýchací cesty a plíce chránit a přemýšlet nad tím, jak těmto nečistotám zabránit pronikat do našeho organismu. Čistička vzduchu omezí zanášení organismu právě těmito škodlivinami.

  • Silný a tichý typ

Mi Air Purifier 2S je vybaven velmi úsporným a efektivním motorem japonské značky Nidec, který je o 58% úspornější než první generace čističky a v běžném režimu spotřebuje pouze 4,8W. To je ještě méně, než úsporné žárovky. Pokročilá aerodynamika pak redukuje hluk a odpor větru. Proto ve spojení se speciálním nočním režimem můžete nechat čističku pracovat i během spánku ve vaší ložnici. Nasává vzduch zespodu, aby jej následně skrze filtr poslala čistý vzhůru. K tomu slouží dvojice 9-lopatkových ventilátorů v horní polovině čističky. Ten blíže k filtru generuje vysoký tlak, kterým vzduch natáhne ze spodní části skrze filtr, horní ventilátor pak zvýší rychlost proudění vzduchu, aby jej mohl poslat čistý zpět do místnosti. Oba ventilátory pracují v plné synchronizaci pro zajištění co nejtiššího průchodu vzduchu čističkou.

  • Laserový senzor znečištění

Velké plus je pro nás také to, že laserový senzor znečištění funguje velmi spolehlivě. V praxi to vypadá tak, že jakmile se v okolí čističky jakkoliv rozvíří prach, čistička okamžitě začne „šlapat“ na plné obrátky.

  • Ty nejlepší komponenty

Xiaomi spolupracuje s předními výrobci Čističku vzduchu si nekupujete na měsíc. Aby něco vydržela, Xiaomi spolupracuje s těmi nejlepšími v oboru, výsledkem je pak přístroj s kvalitními komponentami, přitom stále za velmi rozumnou cenu.

Zmiňme na úvod třeba senzor polétavých částic PM2.5 od předního japonského výrobce SHINYEI. V aplikaci Mi Home si tak v reálném čase můžete zobrazit, jak jste na tom s kvalitou ovzduší ve vaší domácnosti. V případě nepříznivých hodnot čistička automaticky zvýší výkon. Xiaomi spolupracuje i s takovými jmény, jako je Samsung nebo LG, kteří mu v případě této čističky dodávají některé plastové díly. Od Honeywellu pak uvnitř najdete různé přepínače, japonský Nidec dodá motor, též japonská společnost Toray pak HEPA filtr, výrobce Sensirion poskytuje senzory teploty a vlhkosti a i takové drobnosti jako šrouby zde naleznete od společnosti Lock, které taktéž zásobuje třeba Apple.

  • Aplikace Mi Home

Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů. Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze Váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste zkontrolovali teplotu, nebo kvalitu ovzduší. Zároveň můžete spustit čističku už třeba ze své kanceláře a než dorazíte domů, bude vzduch krásně čistý. Aplikace Mi Home Vám zobrazuje jak aktuální teplotu a vlhkost, tak kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti prostřednictvím senzorů na čističce. V aplikaci si můžete nastavit, kdy vstáváte a kdy chodíte spát, nebo kdy se vracíte obvykle domů z práce. Čistička se podle takto zadaných hodnot automaticky zapíná a vypíná, jak je potřeba. Můžete samozřejmě vše nastavovat i zcela manuálně a volit mezi několika výkonnostními režimy.

Automatický režim – na základě senzorů teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu automaticky nastavuje rychlost čištění pro co nejlepší výsledek. Noční režim – sníží výkon a rychlost ventilátrů, aby vás nerušil při spánku. Vysokorychlostní režim – pro velmi rychlé vyčištění vzduchu spustí ventilátory na maximum. Vzduch se v místnosti vyčistí už po pár minutách.

  • Technické parametry:

Kapacita pro čištění: 310 kubických metrů za hodinu Čištění: 21 – 37 m2 Výkon: 29W Pohotovostní režim: 2W Vstup: 100 – 240V Výstup: 24V Frekvence: 50/60 Hz Rozměry produktu: 240 × 240 × 520 mm Hmotnost: 4,5 kg (včetně filtru)

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
Mi Air Purifier 2S
EAN:
6934177700996
AB kód:
1450145
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Hmotnost
5.75 kg
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Alternativní produkty 2
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací