+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

VERBATIM USB Flash Disk Store "n" Go PinStripe 32GB - jasně růžová

AB Kód: 373063
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
518 Kč
428,08 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jednotky USB jsou v současnosti považovány za důležité…
Popis produktu
Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jednotky USB jsou v současnosti považovány za důležité příslušenství.

Jednotka Store ‚n‘ Go PinStripe USB od společnosti Verbatim disponuje funkcí vysunutí a zasunutí konektoru USB, který je tak chráněn, pokud není používán, a nepotřebuje samostatný kryt, který se snadno ztrácí. Každá jednotka PinStripe USB je dodávána se zkušební verzí softwaru pro ochranu pomocí hesla od společnosti EasyLock™.

Jednotka PinStripe USB je lehká, její kryt je opatřen proužkovaným designem a je k dispozici v různých barvách a s různými funkcemi.* Jedná se o perfektní řešení úložiště pro každého.
 
  • Je k dispozici v kapacitě od 2 do 32 GB (pouze černá) a v pěti zářivých kovových barvách: slunečně žlutá, eukalyptově zelená, jasně růžová, karibská modř a sopečně oranžová (všechny 4GB).

Kapacita: 32GB
Rychlost čtení: 16 MB/s – 20 MB/s
Rychlost zápisu: 9 MB/s – 10 MB/s

Ekologičtější výrobek. Obsahuje méně plastu.
Tento obal obsahuje průměrně o 90 % méně plastových materiálů než tomu bylo dříve. 
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
49056
EAN:
0023942490562
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací