Zavedené novinky ABC 1

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Zavedené novinky ABC 1:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
10954873
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

5

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubiquiti UF-SM-10G-S 10Gbps SFP+ 1xLC (Single-Mode) 1270/1330nm BiDi 10km - Pair

Výrobce: Ubiquiti Networks

ABCC5556501 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

4 566 Kč  bez DPH

 

5 525 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

Výrobce: Ubiquiti Networks

ABCC5556502 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

2 429 Kč  bez DPH

 

2 939 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Ubiquiti UniFi UAP AC PRO Mesh 802.11AC 3x3 Venkovní AccessPoint, 802.3af PoE (UAP-AC-M-PRO)

Výrobce: Ubiquiti Networks

ABCC5556503 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

5 052 Kč  bez DPH

 

6 113 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Ubiquiti AmpliFi AFi-R Mesh Router 802.11AC, GbE ports, 4 Radios 10 MIMO Chains

Výrobce: Ubiquiti Networks

ABCC5556504 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

3 523 Kč  bez DPH

 

4 263 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Sada Ubiquiti Networks Upgrade kit pro PowerBeam M5 400 (PBE-M5-400-ISOKIT)

Využijte jedinečné možnosti a upgradujte svůj stávající PowerBeam na PowerBeam ISO s naším upgrade kitem. Upgrade na ISO variantu pomocí tohoto kitu je cenově výhodný , pokud potřebujete vylepšit vlas ...

PE52952515 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

659 Kč  bez DPH

 

797 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.