TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch


kód produktu: ATC51722254
 
 
 
 
 
 
 
TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 2 847   
DPH 21%
Cena s DPH 3 444   
HOMECREDIT
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

TP-LINK 

KódATC51722254
Part No.TL-SL2428
Záruka60 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

TP-Link TL-SL2428 Inteligentní přepínač s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty PŘEHLED Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je vybaven 24 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitovým combo SFP sloty. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě. Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Přepínač TL-SL2428 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní. • 24 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitové SFP combo sloty • Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací. • Řízené režimy WEB, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy HARDWAROVÉ FUNKCE Standardy a protokoly • IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p Rozhraní • 24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 2 Combo Gigabit SFP Slots Síťová media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) • 100BASE-FX:MMF,SMF • 1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity • Fanless Rozměry (š*h*v) • 440*180*44 mm Napájení • 100~240VAC, 50/60Hz VÝKON Šířka pásma / Základní deska • 12.8Gbps Tabulka MAC adres • 8k Rychlost předávání paketů • 9.5Mpps Softwarové funkce Kvalita služeb • Support 802.1p CoS/DSCP priority • Support 4 priority queues • Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR • Port/Flow-based Rate Limiting Funkce L2 • IGMP Snooping V1/V2/V3 • LAG(Up to 6 aggregation groups, • containing 4 ports per group) • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP • BPDU Filtering/Guard • TC/Root Protect • Loop back detection • 802.3x Flow Control VLAN • Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Zabezpečení Port Security • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control Správa • Web-based GUI • SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and • TP-LINK private MIBs • RMON (1, 2, 3, 9 groups) • CPU Monitoring • Port Mirroring • Firmware Upgrade: Web • System Diagnose: VCT • SYSLOG & Public MIBS JINÉ Certifikace • CE, FCC Obsah balení • TL-SL2428 • Power Cord • Installation Guide • Resource CD • Rackmount Kit • Rubber Feet Systémové požadavky • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí • Operating Temperature: 0?~40? • Storage Temperature: -40?~70? • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.