+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch

AB Kód: 456839
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
2 784 Kč
2 301 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TL-SL2428 Inteligentní přepínač s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty PŘEHLED Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je vybaven 24 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitovým combo SFP…
Popis produktu
TP-Link TL-SL2428 Inteligentní přepínač s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými por­ty

PŘEHLED Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je vybaven 24 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 M­bit/s a 4 gigabitovým combo SFP sloty. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.

Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Přepínač TL-SL2428 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů.

Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní. • 24 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 M­bit/s a 4 gigabitové SFP combo sloty • Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací. • Řízené režimy WEB, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy

HARDWAROVÉ FUNKCE Standardy a protokoly • IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802­.3z,IEEE 802.3×,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p

Rozhraní • 24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 2 Combo Gigabit SFP Slots

Síťová media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) • 100BASE-FX:MMF,SMF • 1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity • Fanless

Rozměry (šhv) • 44018044 mm

Napájení • 100~240VAC, 50/60Hz

VÝKON Šířka pásma / Základní deska • 12.8Gbps

Tabulka MAC adres • 8k

Rychlost předávání paketů • 9.5Mpps

Softwarové funkce Kvalita služeb • Support 802.1p CoS/DSCP priority • Support 4 priority queues • Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR • Port/Flow-based Rate Limiting

Funkce L2 • IGMP Snooping V1/V2/V3 • LAG(Up to 6 aggregation groups, • containing 4 ports per group) • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP • BPDU Filtering/Guard • TC/Root Protect • Loop back detection • 802.3× Flow Control

VLAN • Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Zabezpečení Port Security • Broadcast/Mul­ticast/Unknown-unicast Storm Control

Správa • Web-based GUI • SNMP v1/v2c/v3,com­patible with public MIBs and • TP-LINK private MIBs • RMON (1, 2, 3, 9 groups) • CPU Monitoring • Port Mirroring • Firmware Upgrade: Web • System Diagnose: VCT • SYSLOG & Public MIBS

JINÉ Certifikace • CE, FCC

Obsah balení • TL-SL2428 • Power Cord • Installation Guide • Resource CD • Rackmount Kit • Rubber Feet

Systémové požadavky • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Provozní prostředí • Operating Temperature: 0?~40? • Storage Temperature: –40?~70? • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
TL-SL2428
EAN:
0845973021207
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací