TP-LINK TL-SG2216/ switch 16x 10/100/1000Mbps/ 2x SFP combo 1Gbit


kód produktu: ABCC6712214
 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK TL-SG2216/ switch 16x 10/100/1000Mbps/ 2x SFP combo 1Gbit
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 2 735   
DPH 21%
Cena s DPH 3 309   
HOMECREDIT
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

TP-LINK 

KódABCC6712214
Part No.TL-SG2216
Záruka60 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Kvalitní switch TP-Link TL-SG2216 z řady JetStream vyniká prvotřídním zpracováním s kompaktním designem velikosti 19 palců vhodným pro umístění do racku. Switch obsahuje 2 porty SFP kombinované se 2 porty RJ45, v základu je 16 portů s rychlostí až 1000 Mbps, tedy vše podstatné k připojení další síťových prvků. Switch TP-Link najde uplatnění především ve středních a velkých podnikových sítích, spolehnout se můžete na podporu nejrůznějších protokolů, výbava obsahuje informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů:
------------------
Hardware:
Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Rozhraní: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo víše kabel (maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Rozměry (W X D X H): 440 * 180 * 44 mm
Chlazení: pasivní bez větráků
Napájení :100~240VAC, 50/60Hz

Ostratní:
Certifikace: CE, FCC
Obsah balení: TL-SG2216, napájecí kabel, instalační medium, držák pro 19" rozvaděč,
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Provozní teplota: : 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.