+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

TP-LINK TL-SG2216/ switch 16x 10/100/1000Mbps/ 2x SFP combo 1Gbit

AB Kód: 393450
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
3 003 Kč
2 481,68 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců
Kvalitní switch TP-Link TL-SG2216 z řady JetStream vyniká prvotřídním zpracováním s kompaktním designem velikosti 19 palců vhodným pro umístění do racku. Switch obsahuje 2 porty SFP kombinované se 2 porty RJ45, v základu je 16 portů s…
Popis produktu

Kvalitní switch TP-Link TL-SG2216 z řady JetStream vyniká prvotřídním zpracováním s kompaktním designem velikosti 19 palců vhodným pro umístění do racku. Switch obsahuje 2 porty SFP kombinované se 2 porty RJ45, v základu je 16 portů s rychlostí až 1000 Mbps, tedy vše podstatné k připojení další síťových prvků. Switch TP-Link najde uplatnění především ve středních a velkých podnikových sítích, spolehnout se můžete na podporu nejrůznějších protokolů, výbava obsahuje informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů: – Hardware: Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3×, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo víše kabel (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF Rozměry (W X D X H): 440 * 180 * 44 mm Chlazení: pasivní bez větráků Napájení :100~240VAC, 50/60Hz

Ostratní: Certifikace: CE, FCC Obsah balení: TL-SG2216, napájecí kabel, instalační medium, držák pro 19" rozvaděč, Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní teplota: : 0° až 40°C Skladovací teplota: –40° až 70°C

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
TL-SG2216
EAN:
6935364022167
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací