+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

AB Kód: 90105
Skladem do 4 dnů (Zobrazit dostupnost)
858 Kč
709,05 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců
/ MC110CS TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode / ; Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vl...
Popis produktu
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Popis produktu: Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Parametry: Hmotnost: 0,34 kg Konektor: SC, RJ45 LAN port: 10/100 Mbps RJ45 LED indikace: ndikace zapnutí a monitoring aktivity portů Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km Napájení: 9 V/0,8 A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Optický kabel: 9/125 Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Vlnová délka: 1310 nm
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
MC110CS
EAN:
6935364030407
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací