+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Tamron SP 5-6,3/150-600 DI C/AF VC USD,pro Canon

AB Kód: 509365
Skladem do 24 hodin (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
25 758 Kč
21 286,41 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Tento ultra teleobjektiv SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD rozšířil vysoce oceněnou řadu SP objektivů Tamron o nové rozměry. Chlubí se působivou ohniskovou vzdáleností 150-600mm a je určen pro digitální zrcadlovky formátu APS-C i full-frame.…
Popis produktu

Tento ultra teleobjektiv SP 150–600mm F/5–6.3 Di VC USD rozšířil vysoce oceněnou řadu SP objektivů Tamron o nové rozměry. Chlubí se působivou ohniskovou vzdáleností 150–600mm a je určen pro digitální zrcadlovky formátu APS-C i full-frame.

Tento vysokorychlostní objektiv se světelností F/5–6.3 je vybaven patentovanou technologií stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) systémem, díky které pomáha pořizovat stabilní záběry a vytváří dojem jako by byl obraz doslova nalepen přímo v hledáčku fotoaparátu. Bezproblémové pořizování snímků „z ruky“ je tedy možné i ve špatných světelných podmínkách. Systém VC od společnosti Tamron je založen na systému 3 cívek, kde řídící cívky elektromagneticky aktivují skupinu VC čoček kompenzujících otřesy prostřednictvím trí ocelových kuliček. Kompenzační čočky jsou v objektivu upevněny pouze těmito kuličkami, důsledkem čeho je dosažen jejich plynulý pohyb bez tření a odporu.

Všechny objektivy Tamron sa vyznačují vysokou přesností automatického ostření a jsou navrženy tak, aby jednoduše zachytili objekty v téměř každé situaci. Někdy je ale potřebné snímky jemně doladit za pochodu. Integrace přímého manuálního ostření Vám nabízí právě tuto možnost: místo přepínáni vypínačů může fotograf přepnout z automatického na manuální ostření jednoduše nastavením ostřícího kroužku. Rychlé, přesné a tiché ostření. V ultrazvukovém motoru generuje piezoelektrický element uspořádaný v kruhové formaci ultrazvukové vibrace v metalickém kruhovém statoru. Vibrační energie je využita na rotaci metalického kroužku rotoru, který je upevněn k statoru. Rotační energie je následně přenášena z rotoru na ovládání ostřícího členu. Výsledkem je vysoce citlivý člen s tichým chodem, vysokým kroutivým momentem a rychlým ostřením. Vestavěný USD.

Konstrukce odolná vůči vlhkosti a speciální povrchová úprava eBAND-Coating napomáhá ochránit objektiv před vniknutím vody a dělá jej tak ideálním pro použití v exteriérech.

Jeho 4× násobný ultra telezoom a rozšíření ohniskových vzdáleností oproti stávajícímu modelu AF 200–500mm F/5–6.3 Di LD zvýší potenciál fotografie.

Fascinující rozsah ocení všichni fotografové přírody, volně žijících živočichů, sportovních aktivit a jiných vzdálených objektů. Na fotoaparátech s čipem APS-C pokrývá ohromující ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 233–930mm

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
A011E
EAN:
4960371005775
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací