KONVERTORY

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8297634
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

3

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

/ MC110CS TP-LINK MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode / ; Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ...

PE527505 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

710 Kč  bez DPH

 

858 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

/ MC200CM Transceiver TP-LINK MC200CM, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km / ; Popis produktu: Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využite ...

PE527400 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 091 Kč  bez DPH

 

1 320 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

/ MC210CS Transceiver TP-LINK MC210CS, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k / ; Popis produktu: Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitel ...

PE527401 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

1 045 Kč  bez DPH

 

1 264 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.