+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Startech SFP - HP J4858C Compatible

AB Kód: 1336858
Skladem do 2 dnů (Zobrazit dostupnost)
1 412 Kč
1 167 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Síť; Rozhraní: SFP; Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Síťové standardy: IEEE 802.3z; Typ SFP vysílače: SX; Vlastnosti; Barva: Stříbrná; Základní materiál: Hliník; Podpora výměny za provozu: ano; Maximál
Popis produktu

Síť Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s K­onektor pro optická vlákna: LC Síťové standardy: IEEE 802.3z Typ SFP vysílače: SX

Vlastnosti Barva: Stříbrná Základní materiál: Hliník Podpora výměny za provozu: ano Maximální přenosová vzdálenost: 550 m Vlnová délka: 850 nm Typ kabelu: Multi-mode Digitální diagnostické monitorování (DDM): ano Plně duplexní režim: ano

Provozní podmínky Provozní rozsah teplot (T-T): 0 – 70°C Rozsah teplot při skladování (T-T): –40 – 85°C Doporučená provozní relativní vlhkost: 30 – 75

Hmotnost a rozměry Šířka: 1,4 cm Hloubka: 5,7 cm Výška: 1,3 cm

Osvědčení Certifikace: CE, FCC, UL Certifikace RoHS: ano

Základní parametry
Kód výrobce:
J4858CST
EAN:
0065030865289
AB kód:
1336858
Základní vlastnosti
Hmotnost
700 g
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací