+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Startech SFP HP J4858C Compatible 10 ks

AB Kód: 1336871
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
12 638 Kč
10 444,04 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Počítačová síť; Rozhraní: SFP; Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Síťové standardy: IEEE 802.3z; Typ SFP vysílače: SX; Vlastnosti; Barva: Stříbrná; Základní materiál: Hliník; Podpora výměny za provozu: a
Popis produktu
Počítačová síť Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1250 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Síťové standardy: IEEE 802.3z Typ SFP vysílače: SX Vlastnosti Barva: Stříbrná Základní materiál: Hliník Podpora výměny za provozu: ano Maximální přenosová vzdálenost: 550 m Vlnová délka: 850 nm Typ kabelu: Multi-mode Digitální diagnostické monitorování (DDM): ano Plně duplexní režim: ano Provozní podmínky Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70°C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85°C Doporučená provozní relativní vlhkost: 30 - 75 Osvědčení Certifikace: CE, FCC, UL Certifikace RoHS: ano
Základní parametry
Kód výrobce:
J4858C10PKST
EAN:
0065030865265
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací