StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack (GLCLHSM10PST)


kód produktu: RIV933678
 
 
 
 
 
 
 
StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack (GLCLHSM10PST)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 12 897   
DPH 21%
Cena s DPH 15 605   
HOMECREDIT
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

StarTech.com 

KódRIV933678
Part No.GLCLHSM10PST
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

StarTech Gigabit Fiber SFP - 10 Pack

Typ rozhraní: SFP
Rychlost přenosu dat (max): 1250 Mbit / s
Konektor pro optická vlákna: LC
Networking standardy: IEEE 802.3z
SFP transceiver Typ: LH, LX
Fiber porty: 1

Barva: Stříbrná
Materiál pouzdra: Ocel, hliník
Hot-Plug support: Ano
Auto MDI / MDI-X: Ano
Maximální vzdálenost přenosu: 10000 m
Vlnová délka: 1310 nm
Duplex systém: Plný

Provozní teplota (T-T): 0-70 ° C
Skladovací teplota (T-T): -40 Až 85 ° C
Provozní relativní vlhkost (H-H): 5-95%
Šířka: 13,7 mm
Hloubka: 56,6 mm
Výška: 12,5 mm
Hmotnost: 25 g
Osvědčení: CE, FCC, UL
Soulad se směrnicí RoHS: Ano


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.