+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Startech GBE Fiber Media Converter 10 km

AB Kód: 1336868
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
7 242 Kč
5 985 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Počítačová síť; Rychlost datového přenosu (maximální): 2000 Mbit/s; Vstupní rozhraní převodníku: 1000Base-T; Výstupní rozhraní převodníku: 1000Base-LX; Síťové standardy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z; Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet; Přenosová rych
Popis produktu

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální): 2000 Mbit/s Vstupní rozhraní převodníku: 1000Base-T Výstupní rozhraní převodníku: 1000Base-LX Síťové standardy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Podpora pro Jumbo Frames: ano Rámy jumbo: 9600 Auto MDI/MDI-X: ano Duplexní systém: Plná, Half

Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 Porty pro optická vlákna: 1 Konektor pro optická vlákna: LC

Výkon Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m Vlnová délka: 1310 nm Struktura režimu vlákna: Single-mode Střední doba mezi poruchami (MTBF): 65000 h

Design LED indikátory: Připojení, Výkon Barva: Černá Základní materiál: Plast, Ocel

Příkon Vstupní napětí: 100–240 Vstupní proud: 0,48 A Výstupní napětí: 12 V Výstupní proud: 1,6 A Maximální spoteba energie: 19,2 W Typ konektoru: Typ M

Provozní podmínky Provozní rozsah teplot (T-T): 0 – 50°C Rozsah teplot při skladování (T-T): –10 – 70°C Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 – 90

Osvědčení Certifikace RoHS: ano Certifikace: CE, FCC

Hmotnost a rozměry Šířka: 8,8 cm Hloubka: 16,3 cm Výška: 2,3 cm Hmotnost: 410 g

Základní parametry
Kód výrobce:
ET91000SM10
EAN:
0065030864930
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací