+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

StarTech.com JD094BST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Jednovidové síťový transceiver modul

AB Kód: 1390993

Vyobrazení produktu je pouze informativní a není závazné.

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Název produktu: StarTech.com JD094BST; Typ produktu: síťový transceiver modul; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Rozhraní: SFP+; Konektor pro optická vlákna: LC; Vlnová délka: 1310 nm; Typ kabelu: Jednovidové; Barva:…
Popis produktu

Název produktu: StarTech.com JD094BST Typ produktu: síťový transceiver modul Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s R­ozhraní: SFP+ Konektor pro optická vlákna: LC Vlnová délka: 1310 nm Typ kabelu: Jednovidové Barva: Stříbrná Rozměry: Šířka: 13,9 mm, Hloubka: 58,4 mm, Výška: 12,6 mm Certifikace: CE, FCC, UL Počet přiložených produtků: 1 kusů

Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
JD094BST
EAN:
0065030868501
AB kód:
1390993
Základní vlastnosti
Distribuce
EU
Hmotnost
10 kg
Potřebujete poradit s tímto produktem?
Valerie Lonerová vám ráda pomůže.
V pracovní dny 8:00 - 17:00 volejte 499 599 800
Kdykoliv napište na info@ab-com.cz
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací