+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ modul

AB Kód: 1336870
Skladem do 3 dnů (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
10 773 Kč
8 903 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Síť; Rozhraní*: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Síťové standardy: IEEE 802.3ae; Porty pro optická vlákna: 1; Vlastnosti; Barva: Stříbrná; Základní materiál: Pozinkovaná ocel; Podpora výměny za
Popis produktu
Síť Rozhraní*: SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Síťové standardy: IEEE 802.3ae Porty pro optická vlákna: 1 Vlastnosti Barva: Stříbrná Základní materiál: Pozinkovaná ocel Podpora výměny za provozu: ano Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m Vlnová délka: 1310 nm Typ kabelu: Single-mode Digitální diagnostické monitorování (DDM): ano Duplexní systém: Plná Provozní podmínky Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70°C Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85°C Doporučená provozní relativní vlhkost: 5 - 95 Hmotnost a rozměry Šířka: 1,37 cm Hloubka: 5,66 cm Výška: 1,25 cm Hmotnost: 22 g Osvědčení Certifikace: CE, FCC, UL Certifikace RoHS: ano
Základní parametry
Kód výrobce:
SFP10GLRST
EAN:
0065030864275
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací