Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ modul (SFP10GLRST)


kód produktu: RIV933689
 
 
 
 
 
 
 
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ modul (SFP10GLRST)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 9 584   
DPH 21%
Cena s DPH 11 597   
HOMECREDIT
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

StarTech.com 

KódRIV933689
Part No.SFP10GLRST
Záruka24 měsíců (IČO 12)
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Síť
Rozhraní*: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s
Konektor pro optická vlákna: LC
Síťové standardy: IEEE 802.3ae
Porty pro optická vlákna: 1

Vlastnosti
Barva: Stříbrná
Základní materiál: Pozinkovaná ocel
Podpora výměny za provozu: ano
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Vlnová délka: 1310 nm
Typ kabelu: Single-mode
Digitální diagnostické monitorování (DDM): ano
Duplexní systém: Plná

Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70°C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85°C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 5 - 95

Hmotnost a rozměry
Šířka: 1,37 cm
Hloubka: 5,66 cm
Výška: 1,25 cm
Hmotnost: 22 g

Osvědčení
Certifikace: CE, FCC, UL
Certifikace RoHS: ano


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.