+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

SONY SEL50M28 Objektiv FE 50 mm F2,8 Macro

AB Kód: 1359551
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
Doprava zdarma
15 298 Kč
12 642,27 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
FE 50 mm F2,8 Macro Dokonalý makroobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní použití Všestranný „klasický“ 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní fotografování i pro snímání působivých makrofotografií 1:1. •Bajo
Popis produktu

FE 50 mm F2,8 Macro

Dokonalý makroobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní použití

Všestranný „klasický“ 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní fotografování i pro snímání působivých makrofotografií 1:1. •Bajonet E, formát Full-Frame •Standardní makroobjektiv 1:1 •Kompaktní a lehké provedení

Specifikace objektivu

Bajonet

Bajonet E společnosti Sony

Formát

Full-Frame, 35 mm

Ohnisková vzdálenost (mm)

50

Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm (APS-C)

75

Členy a povrch

7–8

Zorný úhel (35 mm)

47 st.

Zorný úhel (APS-C)

32°

Světelnost (F)

2,8

Světelnost (F)

16

Čepele clony

7

Kruhová clona

Ano

Minimální vzdálenost pro zaostření

0,16 m (0,53 stop)

Maximální poměr zvětšení (x)

1

Průměr filtru (mm)

55

Stabilizace obrazu (SteadyShot)

  • (integrováno v těle)

    Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)

70,8 × 71 mm (2 7/8 × 2 7/8 palce)

Hmotnost

236 g (8,4 oz)

Spolehlivý v náročných podmínkách

Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti zajišťuje vysokou ochranu a spolehlivý provoz při fotografování v náročných podmínkách. Můžete směle fotografovat v mírném dešti nebo za větrného počasí.

Pro momentky i makrosnímky

„Normální“ ohnisková vzdálenost objektivu 50 mm je ideální k fotografování krajin a portrétů, avšak i blízkých objektů. Asférický člen opatrně vyrovnává zakřivení pole, čímž zachovává nejvyšší kvalitu obrazu od středu snímku až po jeho okraj.

Srozumitelné ovládání pro snadné pořizování makrosnímků

Pomocí přepínače režimu ostření můžete rychle přepnout mezi manuálním a automatickým ostřením, čímž se snadno přizpůsobíte náhlé příležitosti vytvořit makrosnímky. Omezení ohniskové vzdálenosti nastaví ohniskovou vzdálenost objektivu na nejrychlejší automatické ostření. Tlačítko aretace zaostření zastaví ostření kdykoli, když chcete pořídit kontrolované a stabilní snímky.

Stupnice zvětšení a vzdálenosti

Stupnice zvětšení a vzdálenosti zvyšují praktičnost díky přesným číselným indikacím, které mohou skutečně pomoci k dosažení požadovaného zvětšení a zaostření pro pořízení makrofotografií.

Kompaktní lehké provedení

Maximální průměr 70,8 mm a délka 71 mm s celkovou hmotností pouhých 236 gramů 8,4 uncí nabízí úžasnou mobilitu a snadné ovládání. Tento objektiv je skvělý pro kompaktní fotoaparáty řady alpha, a je tak ideální volbou pro každodenní použití.

Vynikající efekt bokeh a ostrost v celém záběru

Vysoce výkonná optická konstrukce, která obsahuje člen ze skla ED, minimalizuje chromatickou vadu, a to i při focení zblízka, čímž přispívá k vynikající ostrosti v celém záběru. Rozostřená pozadí jsou krásná díky mechanismu s kruhovou clonou, která napomáhá k plynulému efektu bokeh s přirozeným osvětlením. Díky tomu budou focené objekty ještě výraznější.

Úchvatné makrosnímky

Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 16 cm se můžete dostat dostatečně blízko a pořídit skutečně velkolepé snímky v životní velikosti. Odpadá potřeba hýbat celým fotoaparátem k nalezení vhodné vzdálenosti, takže je jednoduché fotit předměty na ploše, aniž byste se museli zvedat z místa. Je to skutečně výjimečně užitečný objektiv pro každodenní použití.

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
SEL50M28.SYX
EAN:
4548736043954
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací