+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Sony CMT-X5CDW

AB Kód: 516692
Doprava zdarma
5 893 Kč
4 870 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČO: 12 měsíců)
Malý reproduktor, úchvatný zvuk; Kompaktní bezdrátový reproduktor X5 přináší bohatý zvuk, který si můžete vzít všude s sebou. 2.1kanálový systém reproduktorů o výkonu 20 W vybavený technologiemi Bluetooth® a NFC* vám umožní snadno…
Popis produktu

Malý reproduktor, úchvatný zvuk

Kompaktní bezdrátový reproduktor X5 přináší bohatý zvuk, který si můžete vzít všude s sebou. 2.1kanálový systém reproduktorů o výkonu 20 W vybavený technologiemi Bluetooth® a NFC* vám umožní snadno streamovat a užívat si hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu.

Vezměte si hudbu všude s sebou Kompaktní design bez kabelů pro snadnou přenositelnost Model X5 váží pouhé 1,2 kg a vyznačuje se lehkým, kompaktním designem: ideální společník ven, na výlet nebo jednoduše pro přenášení z jedné místnosti do druhé. Vychutnejte si snadný poslech bez zamotaných a nepraktických kabelů.

Jednoduché streamování prostřednictvím funkce Bluetooth® Streamujte svou oblíbenou hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu pomocí funkce Bluetooth®**. **Název a logo Bluetooth® jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví společnosti Bluetooth SIG, Inc. Společnost Sony Corporation používá tyto značky v rámci licence. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.

Hudba na dosah pomocí technologie NFC Stačí se pouze dotknout reproduktoru chytrým telefonem či tabletem vybaveným technologií NFC* a můžete ihned streamovat hudbu prostřednictvím funkce poslechu jedním dotykem. *Značka N je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti NFC Forum, Inc. v USA nebo dalších zemích.

Čistý zvuk, zřetelný poslech Dodejte ostrost a bohatší rejstřík dialogům, hudbě a zvuku na pozadí z jakéhokoli zdroje. Jedinečné digitální zpracování S-Master obnovuje, optimalizuje a dolaďuje zvukové signály, takže si můžete vychutnat opravdu čistý zvuk, který věrně reprodukuje originální zdroj.

Poslech nahlas a čistě Zažijte křišťálově čisté výšky a bohaté hloubky díky výstupu 20 W RMS. 2.1kanálový systém reproduktorů přináší detailní, silný zvuk s minimálním zkreslením.

Specifikace

Zvuk VÝSTUPNÍ VÝKON 5 W + 5 W + 10 W (AC), 1 W + 1 W + 6 W (DC)

Velikost a hmotnost ROZMĚRY (Š X V X H) Přibl. 221 × 118 × 51 mm HMOTNOST Přibližně 1200 g

Rozhraní VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY Konektor USB, Stereofonní minikonektor

Obecné funkce VÝDRŽ BATERIE Přibl. 8 hodin NAPÁJENÍ AC Kabel DC s přímým zapojením, 1600 mm

Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
CMTX5CDW.CEL
EAN:
4905524965971
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací