+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Sluchátka CREATIVE Tactic 3D Rage Wireless V2

AB Kód: 565575
Skladem do 4 dnů (Zobrazit dostupnost)
2 139 Kč
1 767,67 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
BEZDRÁTOVÝ DIGITÁLNÍ 3D PROSTOROVÝ ZVUK Vychutnejte si výkon bezdrátové technologie Sound Blaster v zárivých barvách. Herní sluchátka s mikrofonem Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless spojují legendární kvalitu zvuku znacky Sound Blaster…
Popis produktu
BEZDRÁTOVÝ DIGITÁLNÍ 3D PROSTOROVÝ ZVUK

Vychutnejte si výkon bezdrátové technologie Sound Blaster v zárivých barvách. Herní sluchátka s mikrofonem Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless spojují legendární kvalitu zvuku znacky Sound Blaster s technologií nekomprimovaného bezdrátového prenosu a jsou zárukou špickového požitku ze hry. Náušníky osvetlené diodami LED RGB SB Prism™ generují více než 16 milionu barev, aby sluchátka s mikrofonem ladila s vaší výbavou i herním stylem. Nesmírne výkonné 50mm FullSpectrum™ reproduktory jsou peclive vyladeny technologiemi SBX Pro Studio a prinášejí nejpresnejší 3D akustické prostredí pro PC i Mac. Využijte více než dve desetiletí zkušeností znacky Sound Blaster v oblasti zvuku a zaradte do svého arzenálu špickovou zvukovou zbran.

Špicková bezdrátová herní sluchátka s mikrofonem Jednoduchý, ale presto výkonný vysílac USB Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless zajištuje bezdrátový prenos nekomprimovaného zvuku z nebo do pocítace PC ci Mac a prináší plný herní zvuk, který se nezpožduje ani neprerušuje.

3D prostorový zvuk Preneste se díky zvukovým technologiím SBX Pro Studio pro PC a Mac za hranice prostorového zvuku 7.1 a dosáhnete nevídane realistického dojmu. Ohromující prostorové efekty vytvorí virtuální reproduktory okolo vás, nad vámi i pod vámi.

Náušníky ozárené 16 miliony barev Prizpusobte si sluchátka s mikrofonem pomocí diod SB Prism a sladte je s herním vybavením i se svým stylem.

Neznicitelná jako tank Základem sluchátek s mikrofonem Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless je ocelové jádro. Díky tomu tato sluchátka vydrží i vášnivé a intenzivní hraní nebo pohození na dno batohu.

Ovládání zvuku u uší Snadné nastavení hlasitosti hry nebo ztišení mikrofonu za pohybu.

Dobíjecí baterie Li-Ion Hrajte až 12 hodin na jedno nabití baterie. Sluchátka s mikrofonem lze nabíjet i behem používání prostrednictvím rozhraní USB . Hraní tedy nemusíte vubec prerušovat.

50mm reproduktory s plným frekvencním rozsahem Špickový požitek ze 3D her s mohutnými basy a pronikavými výškami, kterému nestojí nic v ceste. Hru si užijete presne tak, jak to vývojári chteli.

Odnímatelný mikrofon Odeberte mikrofon a používejte sluchátka Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless jako vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka pro hudbu a digitální zábavu.

Prodáno více než 400 milionu výrobku Sound Blaster Zažijte rozdíl SKUTECNE špickového zvuku. Prumyslový standard pro kvalitu zvuku na PC je nyní k dispozici i pro Mac®. Upravte a sdílejte optimalizované nastavení zvuku Nastavte si své vlastní profily ekvalizéru a zvuku TacticProfile™ a poté je exportujte a sdílejte s ostatními hráci. Vysoce kvalitní nabíjecí kabel Vysoce kvalitní opletený nabíjecí kabel USB v barevném provedení je velmi flexibilní a zároven zabranuje zamotání.
Základní parametry
Kód výrobce:
70GH022000003
EAN:
0859120570037
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací