+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Sluchátka Beats Solo 2 On-Ear Headphone - Red (MH8Y2ZM/A)

AB Kód: 581407
Sluchátka Beats Solo 2 On-Ear Headphone - Red (MH8Y2ZM/A)
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
4 780 Kč
3 950 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Nový design sluchátek na uši Beats Solo 2 HD. Sluchátka byla vytvořena pro milovníky hudby, kteří hledají HD sluchátka se stejně dobrým vzhledem jako zvukem. Kombinace pokročilé technologie budičů a jedinečného designu poskytuje legendární zvuk - barva č
Popis produktu

Sluchátka Beats Solo 2 On-Ear Headphone – Red

Díky kompletnímu přepracování nejoblíbenější model sluchátek Beats, Beats by Dr. Dre Solo2, nabízí zdokonalenou akustiku, větší rozsah a vyšší čistotu zvuku při přehrávání všech druhů hudby ve vašem iPhonu, iPadu a iPodu. Sluchátka také nabízejí větší pohodlí díky zdokonalenému odlehčenému a odolnějšímu designu. Ochutnejte nový zvuk Sluchátka Solo2 mají dynamičtější a širší zvukový rozsah a svou čistotou zvuku vás lépe přiblíží záměru interpreta. Kvalita zvuku bude vyšší, ať už posloucháte jakýkoliv druh hudby.

Maximální pohodlí Konstrukce sluchátek je nyní od středu pružného hlavového oblouku ještě více zakřivena, aby vám sluchátka ještě lépe padla. Přirozený pocit ze sluchátek doplňuje ergonomické zkosení náušníků a možnost jejich otáčení poskytuje dokonalé pohodlí a kvalitu zvuku. Špičkový materiál náušníků také pomáhá rozptylovat teplo a minimalizovat úniky zvuku.

Zdokonalený design Ladné křivky, žádné viditelné šrouby a možnost snadného složení – to jsou základní prvky elegantního designu sluchátek Beats Solo2. Výsledkem inteligentního přístupu k navrhování a výběru materiálů jsou odolnější sluchátka, která slouží navěky.

Své zařízení iOS nemusíte vytahovat z kapsy Pomocí barevně sladěného kabelu s dálkovým ovladačem můžete měnit skladby, upravovat hlasitost a dokonce i přijímat hovory, aniž byste museli vytáhnout iPhone, iPad či iPod z kapsy. (Tyto funkce se mohou lišit v závislosti na konkrétním zařízení.)

Hlavní vlastnosti • Vylepšená akustika pro čistější zvuk • Zdokonalený odlehčený design pro větší pohodlí • Odolný mechanismus pro kompaktní složení umožňující snadné přenášení • Přijímání hovorů a ovládání přehrávání v zařízeních iOS pomocí kabelu s dálkovým ovladačem

Základní parametry
Kód výrobce:
MH8Y2ZM/A
EAN:
0848447012633
AB kód:
581407
Základní vlastnosti
Hmotnost
360 g
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací