+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Skartovač Peach Auto Cross Cut

AB Kód: 1227031
Dostupnost na infolince (Zobrazit dostupnost)
2 278 Kč
1 883 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců
Skartovací stroj, s křížovým řezem, který zajišťuje menší objem odpadu v porovnání s běžným proužkovým řezem, který vám pomůže zbavit se nepotřebných dokumentů, které chcete ochránit před zraky zvědavců. Stroj s kapacitou 5 listů,…
Popis produktu

Skartovací stroj, s křížovým řezem, který zajišťuje menší objem odpadu v porovnání s běžným proužkovým řezem, který vám pomůže zbavit se nepotřebných dokumentů, které chcete ochránit před zraky zvědavců. Stroj s kapacitou 5 listů, podavačem na 50 listů a košem o objemu 21l skartuje i CD média. Skartace z podavače šetří váš čas, jednoduše vložte stoh papírů a skartovač se postará o vše ostatní.

Počet skartovaných listů 80g/m2: 5/50. Obsah koše: 21l. Kapacita koše: cca 100listů 80g/m2. Šíře vstupu: 230mm. Rychlost skartace: 3,6m/min. Stupeň utajení: 3. Security Level [according to DIN 66399]: P-4. Snížená hlučnost: 63dB (A). Skartace CD medií: Ano. Čidlo automatického spuštění. Zpětný chod. Hmotnost 4,5 kg.

Pravidla pro správné používání skartovacích strojů

Pro správnou funkci skartovače je třeba kromě návodu dodržovat základní pravidla (v případě jejich nedodržení vám nemusí byt uznána reklamace stroje):

  1. Pravidelné vysypávání koše se skartovanou drtí. V opačném případě dochází ke zpětnému „natažení“ do stroje a tím k poškození nožů nebo motoru.
  2. Skartovače Peach nepodporují skartaci dokumentů sepnutých dopisovými sponkami. Neskartujte dokumenty s těmito sponkami, dochází k poškození nožů.
  3. Dodržujte předepsané maximální množství skartovaného papíru, neskartujte najednou větší počet listů, než pro jaké je skartovač určen. Dodržujte při tom i gramáž papíru. Při skartování papíru o vyšší gramáží musíte přizpůsobit maximální počet skartovaných listů.
  4. U skartovačů podporujících skartaci CD skartujte najednou vždy jen 1ks média!
  5. Používejte pravidelně olejové papíry pro údržbu stroje, prodloužíte tím životnost stroje a předejdete některým problémům. Kontrolujte své zařízení a odstraňujte pravidelně nečistoty, aby nedocházelo k „napékání“ nečistot a zbytků papíru na řezné nože.
Základní parametry
Značka:
Kód výrobce:
510975
EAN:
7640164825823
Produkt se nachází v kategoriích
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací