Produkt byl vyřazen z katalogu. Vybete si prosím jiné zboží z naší nabídky.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco (SFP-1G-SM-40KM-CG)


kód produktu: ATC526091125
 
 
 
 
 
 
 
SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco (SFP-1G-SM-40KM-CG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

OEM 

KódATC526091125
Part No.SFP-1G-SM-40KM-CG
Záruka24 měsíců
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. TECHNICKÁ SPECIFIKACE *rychlost: 1Gbps *konektor: 2x LC *provozní teplota: 0°- 70°C *typ vlákna: singlemode *dosah: 40km *Kompatibilita: Cisco


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.