SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco (SFP-1G-SM-40KM-CG)


kód produktu: ATC526091125
 
 
 
 
 
 
 
SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco (SFP-1G-SM-40KM-CG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH 1 362   
DPH 21%
Cena s DPH 1 648   
Dostupnost

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 
 
Expedujeme

do 24 hodin

 
Objednat
Výrobce

OEM 

KódATC526091125
Part No.SFP-1G-SM-40KM-CG
Záruka24 měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. TECHNICKÁ SPECIFIKACE *rychlost: 1Gbps *konektor: 2x LC *provozní teplota: 0°- 70°C *typ vlákna: singlemode *dosah: 40km *Kompatibilita: Cisco


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Růžička, 499 599 802, martin.ruzicka@ab-com.cz



 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Váš e-mail
Popis závady
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o.