Kabely

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8855422
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

26

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP ML150 Gen9Mini SAS P440/P840 Cble sada (784608-B21)

ATCAQ784608-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 289 Kč  bez DPH

 

1 560 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
System x 1.5m SAS kabel (mSAS HD to mSAS HD) - V3700 (00MJ178)
Popis produktu připravujeme
SW898563 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

3 469 Kč  bez DPH

 

4 197 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo Storage External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088 2m kabel (00WE756)
Popis produktu připravujeme
SW898736 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

4 145 Kč  bez DPH

 

5 015 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
CISCO 8831 DAISY stohovací kabel kabel (CP-8831-DC-CBL)

Cisco stohovací kabel IP telefonu, 7,62m Navrženo pro: Cisco Unified IP Conference Phone 8831

677V844 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

3 374 Kč  bez DPH

 

4 083 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco chránič kabelu (CMPCT-CBLE-GRD)

Cisco ochrana kabelu pro: Cisco Catalyst 2960CX-8PC-L, 3560CX-8PC-S, 3560CX-8TC-S

6779J33 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

993 Kč  bez DPH

 

1 202 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 50-FT 15M ULTRA LOW LOSS LMR (CAB-L400-50-TNC-N)

Délka kabelu: 15 m Typ kabelu: LMR-400 Gender: Male/Female Barva: černá Konektor 1: TNC Konektor 2: ne Frekvence: 700 - 2600 MHz

V677T920 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

8 081 Kč  bez DPH

 

9 778 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
LAPTOP TO SERVER KVM CONSOLE (NOTECONS02X)

LAPTOP TO SERVER KVM CONSOLE USB 2.0 porty: 1 Port Console: USB VGA (D-Sub) portů: 1 Výška:15 mm Šířka: 74 mm Hloubka: 115 mm Hmotnost: 170 g Typ Napájecí zdroj: USB Provozní teplota (T-T): 0-40 ° ...

VV933593 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

10 323 Kč  bez DPH

 

12 491 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Fujitsu SAS3.0 kabel Upgradekit (S26361-F3120-L101)

Fujitsu SAS3.0 kabel Upgradekit Typ: Interní sada kabelu SAS Rychlost rozhraní: SAS 12Gbit/s Typ kabelu SAS: Přímý Podrobné údaje o sadě kabelů: 1 x kabel SAS - 72 cm, 1 x kabel SAS - 50 cm KOmpatibi ...

V0779SS9 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 288 Kč  bez DPH

 

1 558 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Dell Networking kabel SFP+ (470-AAVH)

Dell Networking Cable SFP+ Konektor 1: SFP + Konektor 2: SFP Barva: Černá Rychlost přenosu dat: 10 Gbit / s Délka kabelu: 1 m

RI0919589 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 188 Kč  bez DPH

 

1 437 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech USB-C TO GBE Adapter, Silver (US1GC30A)

StarTech USB-C TO GBE Adapter, Silver Technologie propojení: Kabelová Hostitelské rozhraní: USB Rozhraní: Ethernet Ethernet LAN (RJ-45) Porty: 1 USB verze: 3.0 (3.1 Gen 1) Rychlost přenosu dat (max): ...

RIV933671 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

784 Kč  bez DPH

 

949 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Dell Mini-SAS to SAS HD 6Gbit/s Kabel 2 m (470-AASD)

Kabel s konektorem SAS poskytuje sériové připojení, které umožňuje přímé připojení mezi zařízeními. Produkt byl testovaný a ověřený v systémech spoločnosti Dell™. Ideálné řešení pro vysokoroychlostní ...

RS519656 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1 790 Kč  bez DPH

 

2 166 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lenovo LC-LC OM3 MMF Síťový kabel 15 m (00MN514)

Konektor 1: LC Konektor 2: LC Typ pohlaví: Samec/samec Typ optického vlákna: OM3 Struktura režimu vlákna: Vícevidové Délka kabelu: 15 m

RIS606ZF7 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

908 Kč  bez DPH

 

1 099 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

26

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.