Expanzní moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8854023
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

50

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
IBM Blank USB Memory Key pro VMware ESXi Downloads (41Y8298)

http://www.vmware.com/products/vi/esx/

SW698538 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1 588 Kč  bez DPH

 

1 921 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP DVD/USB Universal Media Bay sada - Disková jednotka - DVD+RW - interní - pro ProLiant DL360 Gen9, (764632-B21)

ATCAQ764632-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

3 020 Kč  bez DPH

 

3 654 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 sada (726537-B21)

ATCAQ726537-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

3 452 Kč  bez DPH

 

4 177 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP 9.5mm SATA DVD-ROM Jb Gen9 sada (726536-B21)

ATCAQ726536-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

2 472 Kč  bez DPH

 

2 991 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP DL380 Gen9 Universal Media Bay sada (724865-B21)

ATCAQ724865-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

2 983 Kč  bez DPH

 

3 609 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP H241 Smart HBA (726911-B21)

ATCAQ726911-B21 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

4 602 Kč  bez DPH

 

5 568 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ASA 5508-X s FIREPOWER, modul pro vyrovnávání zátěže (ASA5508-K9)

Site-to-site a vzdálený přístup k VPN a pokročilé klastrování poskytuje vysoce bezpečný, výkonný přístup a vysokou dostupnost, aby pomohl zajistit kontinutitu businessu. Granulární aplikační viditeln ...

6779Y00 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

37 313 Kč  bez DPH

 

45 149 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 16Gb Fibre Channel (DS-SFP-FC16G-SW=)

Popis výrobku: Cisco - modul SFP+ vysílače - 16Gb Fibre Channel (Short Wave) Typ zařízení: Modul SFP+ vysílače - multirežim LC Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: Vláknová optika Přenosová rychlost ...

RI6779W96 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

3 296 Kč  bez DPH

 

3 988 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech.com QSFP40GSR4ST síťový transceiver modul, (QSFP40GSR4ST)

Název produktu: StarTech.com QSFP40GSR4ST Typ produktu: Síťový transceiver modul Rychlost datového přenosu (maximální): 40000 Mbit/s Rozhraní: QSFP+ Konektor pro optická vlákna: MPO Vlnová délka: 850 ...

RIV933914 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

12 694 Kč  bez DPH

 

15 360 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech.com JD094BST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Jednovidové síťový transceiver modul

Název produktu: StarTech.com JD094BST Typ produktu: síťový transceiver modul Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rozhraní: SFP+ Konektor pro optická vlákna: LC Vlnová délka: 1310 nm Ty ...

RIV933906 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

12 186 Kč  bez DPH

 

14 745 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco CATALYST 3560-CX 2 X MGIG (WS-C3560CX-8XPD-S)

8 RIP, PoE+, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af (PoE), IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w (RSTP), IEEE 802.1x, IEEE 802.1S (MSTP) Porty Vzdá ...

677BJ16 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

41 148 Kč  bez DPH

 

49 789 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
StarTech Rackmount LCD Console - 17 racková konzole (RKCONS17HDEU)

Rackoá konzole StarTech Rackmount LCD Console - 17 Diagonála displeje: 17" Rozlišení displeje: 1920 x 1200 pixelů Jas: 300 cd Kontrast: 650:1 Počet barev: 16.7 M Pozorovací úhel horizontální: 140 ° ...

VV933498 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

23 854 Kč  bez DPH

 

28 863 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

50

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.