Transceivery

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8854060
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

92

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

Akce na poslední kus HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabi ...

ATCJ4859C 

Prodejna 1 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 149 Kč  bez DPH

 

2 600 Kč  s DPH

 Akce 

   
 
 
 
 
 
Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH kabel (AXC761-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe stohovací kabel - 1 m Typ Stohovací kabel Délka 1 m Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(u) (na druhé strane) 1 x SFP+

C0363125 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 022 Kč  bez DPH

 

2 447 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH kabel (AXC763-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe Direct Attach SFP+ Cable - stohovací kabel - 3 m Typ Stohovací kabel Délka 3 m Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(u) (na druhé strane) 1 x SFP+

C0363144 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

3 154 Kč  bez DPH

 

3 816 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC (AXM763) (AXM763-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe AXM763 - modul SFP+ vysílace Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-LRM Protokol datového spojení 10 Gigabit Ether ...

C0363145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

7 781 Kč  bez DPH

 

9 415 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-CU3M=

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter, passive

ATC51551657 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 507 Kč  bez DPH

 

1 823 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm (DN-81001)

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and e ...

SW306904 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

0.00  RP

 

507 Kč  bez DPH

 

613 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Prenosová rychlost d ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 916 Kč  bez DPH

 

3 528 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
10GBASE-LR SFP modul (SFP-10G-LR)

Specifikace SFP 10G LR Form Factor: SFP + Typ zařízení: Transceiver modul Rozhraní (sbernice): Plug-in modul Technologie propojení: kabelový Použití: 10GBASE-LR Přenosová rychlost: 10Gbps Vlnov ...

677D894 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

0.00  RP

 

50 391 Kč  bez DPH

 

60 973 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM (SPM-7100HPE (J4858C OEM))

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

ATCJ4858C_OEM 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

568 Kč  bez DPH

 

687 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 (AXM761P10-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe AXM761 - modul SFP+ vysílace Množství v balení 10 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabel ...

ABCC0363379 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 1 ks

 

 

1.50  RP

 

38 918 Kč  bez DPH

 

47 090 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Cisco GLC-LH-SMD. Rozhraní: SFP, Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s, Konektor pro optická vlákna: LC

ATC515528612 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

15 370 Kč  bez DPH

 

18 598 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
ASUS PCE-AC55BT Dvoupásmový PCI-E adaptér třídy Wireless-AC1200 s rozhraním Bluetooth 4.0 (90IG02Q0-MM0010)

Dvoupásmový PCI-E adaptér třídy Wireless-AC1200 s rozhraním Bluetooth 4.0 Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu Dvoupásmový adaptér třídy Wireless-AC zaručující plynulé streamování a vyso ...

SW404295 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

933 Kč  bez DPH

 

1 128 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

92

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.