Transceivery

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
8854060
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Na prodejně
vše
 

Na prodejně: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

83

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC (AFM735) (AFM735-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe AFM735 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 100Base-FX; Prenosová ry ...

C0363142 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

5 669 Kč  bez DPH

 

6 859 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC (AXM763) (AXM763-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe AXM763 - modul SFP+ vysílace; Typ zarízení Modul SFP+ vysílace - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 10GBase-LRM; Protokol datového spojení 10 Gigabit Et ...

C0363145 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

7 830 Kč  bez DPH

 

9 474 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Ports: 1 LC 1000 ...

ATCJD118B 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 852 Kč  bez DPH

 

3 451 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH kabel (AXC761-10000S)

Popis výrobku NETGEAR ProSafe stohovací kabel - 1 m; Typ Stohovací kabel; Délka 1 m; Konektor(y) 1 x SFP+; Konektor(u) (na druhé strane) 1 x SFP+

C0363125 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 036 Kč  bez DPH

 

2 464 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-CU3M= Kabel pro přímé připojení

Popis výrobku: Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - kabel pro přímé připojení - 3 m; Typ: Kabel pro přímé připojení - SFF-8436/IEEE 802.3ae; Technologie: Diaxiální; Charakteristiky: Zapadající konektory; ...

ATC51551657 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 466 Kč  bez DPH

 

1 774 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

Popis výrobku LANCOM SFP-SX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-SX; Prenosová rychlo ...

N170132 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

1.50  RP

 

2 777 Kč  bez DPH

 

3 360 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD=)

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

SW308353 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

7 120 Kč  bez DPH

 

8 615 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km (LS61557)

Popis výrobku LANCOM SFP-LX-LC1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-LX; Prenosová rychl ...

N170133 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 2 ks

 

 

1.50  RP

 

4 598 Kč  bez DPH

 

5 563 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Cisco GLC-LH-SMD. Rozhraní: SFP, Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s, Konektor pro optická vlákna: LC

ATC515528612 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

9 555 Kč  bez DPH

 

11 562 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ kabel 2 Meter (SFP-H10GB-CU2M=)

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter, passive

SW308415 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad 3-5 ks

 

 

0.00  RP

 

1 096 Kč  bez DPH

 

1 326 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver OEM (SPM-7100HPE (J4858C OEM))

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

ATCJ4858C_OEM 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

322 Kč  bez DPH

 

390 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119BR)

Popis výrobku HP X120 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC); Typ zarízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC; Provedení Modul plug-in; Typ kabeláže 1000Base-LX; Prenosová rychlost dat 1 Gbps; Protok ...

ATCJD119BR 

Prodejna 0 ks

 

Centrální sklad >5 ks

 

 

0.00  RP

 

2 372 Kč  bez DPH

 

2 870 Kč  s DPH
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

83

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

  • Prodej - Prodejna,
    EXT - Centrální sklad
     

    - Na prodejně

    - Distribuční sklad

    - Nedostupný
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •    
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 



 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.